Чат-бот допоміг заблокувати понад 200 наркокрамниць

З моменту презентації з чат-ботом ознайомилися понад 14,3 тисяч користувачів Telegram, з яких 3,6 тисячі користувачів виявили бажання регулярно допомагати блокувати адреси наркокрамниць.
Про це повідомляє МВС.
За час роботи чат-боту користувачі надіслали на перевірку: 4769 зображень; 7318 адрес у Telegram; 811 адрессайтів.
На теперішній час за допомогою громадян було заблоковано 214 адрес у Telegram, що використовувалися зловмисниками для незаконного розповсюдження наркотиків, зокрема шість «наркокрамниць», що працювали на тимчасово окупованій території Донецької та Луганської областей.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
На сайті використовуються файли cookie. Для згоди, будь ласка, натисніть «Прийняти». Докладну інформацію можна знайти на сторінці Політика конфіденційності.