Поділитись:

Волинь за рік спрямувала до держбюджету майже чотири мільярди гривень податків

Субота, 11 січня 2020, 13:13

За підсумками 2019 року на Волині до держбюджету сплачено 3 мільярди 729 мільйонів гривень податкових платежів, які адмініструють територіальні органи ДПС у Волинській області.

Таким чином, внесок господарюючих суб’єктів області до державної скарбниці у минулому році на 603 мільйони гривень перевищив показники 2018 року. Загалом за підсумками 2019 року на Волині ріст надходжень до держбюджету – 19,3 відсотка, – повідомляє ГУ ДПС у Волинській області. 

«Завдяки ефективному механізму протидії мінімізаційним схемам, зокрема з ПДВ, фахівці податкової служби забезпечують якісне адміністрування податкових платежів. Наприклад, Система моніторингу оцінки ризиків при реєстрації податкових накладних одразу ж виявляє фіктивні господарські оборудки, які своєчасно блокуються. А це означає, що несумлінні
платники не мають можливості сформувати сумнівний податковий кредит. У такий спосіб сучасні інформаційні технології, що вже стали звичними у нашому спілкуванні з платниками податків, запобігають бюджетним ризикам, працюють в інтересах держави та соціально відповідального бізнесу», – наголошує в.о. начальника Головного управління ДПС у Волинській області Олег Гирикович.

Посадовець зазначив, що саме впровадження ДПС сучасних інформаційних технологій в процес податкового супроводу та обслуговування платників податків дозволяє на більш якісному рівні будувати партнерські стосунки з сумлінним бізнесом.

«Варто подякувати тим представникам волинського підприємництва та громадянам, котрі відповідальні у виконанні свого конституційного обов’язку щодо сплати податків. Незалежна держава, як і фінансово спроможні громади в країні, існують завдяки сумлінним платникам податків», – підсумував Олег Гирикович.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
31 травня 2020
30 травня 2020
29 травня 2020