Поділитись:

У Луцьку відкрили кордодром (фото)

П'ятниця, 10 січня 2020, 14:40

У приміщенні Луцького міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Луцької міської ради відкрили кордодром для запуску кордових автомобілів у приміщенні.

Його відкриття відбулося у межах відкритого чемпіонату міста Луцька з автомодельного спорту, – інформує пресслужба Луцької міської ради. 

На спорудження кордодрому витратили близько 11 тисяч гривень. Це четвертий подібний об’єкт в Україні. Про це розповів директор центру науково-технічної творчості Ігор Данильчук.

“Коли ми відкрили гурток автомоделювання, діти почали гарно виготовляти моделі та показувати на змаганнях хороші результати. Втім для того, щоб розвиватися і показувати ще кращі результати, була мрія створити власний кордодром. Завдяки фанатам своєї справи, працівникам нашого центру та підтримки міської ради, нам вдалося це зробити”, – сказав він.

Заступниця міського голови Ірина Чебелюк наголосила, що з введенням в експлуатацію кордодрому, наше місто отримало нове досягнення.

“Тільки завдяки тому, що є ініціативні люди, ми маємо можливості реалізовувати мрії в життя. Луцька міська рада велику увагу приділяє розвитку позашкільної освіти, де діти із захопленням займаються улюбленими справами. Приємно, що в нашому місті автомоделювання набуває потужного розвитку”, – наголосила вона.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
21 вересня 2020
20 вересня 2020
20:10
15:14
10:00