Луцькі «лицарі» поступились запорізьким «козакам» на баскетбольному полі

П'ятниця, 25 грудня 2015, 12:18

Луцький "Волиньбаскет-WOG" поступився вдома "Запоріжжю" у матчі чемпіонату України серед команд Суперліги Фаворит Спорт – 64:78.

Уболівальники мали всі підстави очікувати бойового поєдинку, а господарі ще й не без підстав розраховували на реванш за прикру поразку в першому колі. Тоді суддівська помилка фактично позбавила волинян першої перемоги в чемпіонаті. Повідомляє Федерація баскетболу України.

Однак уже дебют зустрічі показав, що для задоволення очікувань уболівальників господарям доведеться важко попрацювати на межі можливостей. Гості заволоділи перевагою, вигравши першу 10-хвилинку в 8 очок. Волинян підводила велика кількість помилок. Особливо в реалізації.

До перерви лучани змогли лише скоротити відставання до 3 очок.

Не стала переломною й третя чверть. Навпаки – запоріжці знову збільшили свою перевагу. Господарі так і не змогли налагодити гру в атаці, то ж розраховувати на успіх підстав не було. Навіть лідер волинян Полюляк не дотягнув до свого середнього рівня: лише 10 очок, 2 передачі та 2 підбирання.

І в заключній чверті дива не сталося. Краще зіграні гості впевнено довели зустріч до перемоги.

У заключному матчі року "Волиньбаскет-WOG" зустрінеться 26 грудня з "Кривбасом".