Поділитись:

На Волині у 2019 році зібрали понад вісім мільярдів гривень податків

Четвер, 09 січня 2020, 09:31

Торік на Волині зібрано 8 мільярдів 392 мільйони гривень податкових платежів, які адмініструють органи ДПС.

Сума сплачених торік податків в області перевищує аналогічні показники 2018 року на 19,7 відсотка, – повідомляє ГУ ДПС у Волинській області. 

"За підсумками минулого року в області зафіксовано ріст сплати податків до минулорічних показників на 1 мільярд 379 мільйонів гривень. За такими позитивними показниками – соціальна відповідальність волинського бізнесу та конструктивний діалог волинських податківців з представникам реального сектору економіки, які чесно декларують фінансовий результат господарської діяльності. Завдяки системній роботі з протидії ризикам мінімізації податкових платежів фахівці податкової служби своєчасно запобігають бюджетним втратам. Важливо, що в умовах ефективної протидії використанню так званого "схемного" податкового кредиту, представники реального сектору економіки отримують більш сприятливі умови для здійснення своєї діяльності", – наголошує в.о. начальника Головного управління ДПС у Волинській області Олег Гирикович.

Посадовець підкреслив, що 2019 рік продемонстрував вагомий податковий успіх, оскільки до держбюджету та місцевих бюджетів мобілізовано суттєво більше податків проти 2018 року.

"Завдяки якісному податковому супроводу представників підприємництва та загалом ефективному адмініструванню податків бюджети усіх рівнів в області отримали належні кошти для фінансування соціально-економічних питань. Якщо взяти до уваги, що протягом 2018 року в області було зібрано 7 мільярдів гривень податків, бюджетний успіх 2019 –го із сумою, що наближається до 8,4 мільярда, – очевидний", – підсумував Олег Гирикович.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
04 квітня 2020