Поділитись:

За день на Волині "накрили" 8 нелегальних АЗС (фото)

Субота, 28 грудня 2019, 16:31

На Волині припинили діяльність 8 нелегальних автозаправних станцій.

Про це повідомляє пресслужба прокуратури області.

Сьогодні, 28 грудня,  в області припинили діяльність 8 незаконних АЗС у Луцьку, Ківерцях, Любомлі, Ковелі, Камені-Каширському, Устилузі та в Луцькому районі.

У ході оглядів, які ще тривають, вилучили понад 30 тис. л контрафактного дизельного пального, більше 4 тис. л газу та 3 тис. л бензину, а також обладнання для їхнього розливу.

Триває досудове розслідування, вирішується питання про накладення арешту на матеріальні цінності.

Наразі у провадженні органів досудового розслідування перебуває 5 кримінальних проваджень про порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою та 2 – про незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів.

Цьогоріч правоохоронці припинили діяльність 31 незаконної АЗС, 2 з них демонтовано, вилучено майже 335 тонн контрафактного пального вартістю понад 9,3 млн грн, а також обладнання для його розливу. Лише упродовж останнього місяця волинськими правоохоронцями припинено діяльність 21 незаконної автозаправної станції.

Задля притягнення винних до відповідальності складено 14 протоколів про порушення порядку провадження господарської діяльності (адміністративне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 164 КУпАП).

"Діяльність незаконних АЗС призводить не лише до несплати в бюджет значних коштів, – наголошує прокурор області Тарас Безрукий. – Вона загрожує безпеці громадян, адже про дотримання норм пожежної безпеки на таких точках збуту пального не йдеться".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів