Волиняни стали призерами всеукраїнських змагань зі спортивної ходьби

Вівторок, 24 грудня 2019, 04:10

Любешівські легкоатлети взяли участь у всеукраїнських змаганнях зі спортивної ходьби. Першість на честь дворазового Олімпійського чемпіона Володимира Голубничого відбулася 21 грудня в Сумах.

Як розповіла тренер Олена Борисюк, активна та наполеглива підготовка учнів ДЮСШ Любешова стала запорукою високих досягнень. Так, Валерія Шоломіцька встановила рекорд України на дистанції 3000м − 13:42.53 (U16). Тарас Корецький встановив особистий рекорд на дистанції 5000 м − 21:16.18,а також показав другий результат у світі серед юнаків, учасників змагань 2019 року, категорія (U18). Медведюк Дмитро виборов золото на дистанції 5000 м (U20). Катерина Токарчук стала першою серед дівчат, дистанція 3000м (U18).

Та найприголомшливішою та найяскравішою подією для команди стала потрійна перемога: ходоки Оксана Лук‘янович, Катерина Причиніч, Анна Матрунчик зайняли цілий п’єдестал (1-3 місця) на дистанції 2000 м, категорія U14.