Поділитись:

Співголові об'єднання "Батьки SOS" спалили автомобіль (фото)

П'ятниця, 20 грудня 2019, 16:33

Співголові громадського об'єднання "Батьки SOS" Олені Парфьоновій вночі спалили автомобіль.

Про це вона повідомила у мережі "Фейсбук".

Інцидент стався під ранок 20 грудня 2019 року. Зі слів Олени Парфьонової, слідчо-оперативна група вважає, що це схоже на підпал.

Співзасновниця ГО "Батьки SOS" Олена Бондаренко на своїй сторінці у "Фейсбук" зазначила, що причиною підпалу може бути активна позиція Парфьонової щодо припинення фінансових схем у освіті, зокрема:

  • боротьбу з поширенням платних програм у закладах освіти;
  • заробітчанство на батьках через продаж у закладах освіти додаткових навчальних посібників і зошитів;
  • боротьба з поборами "для ваших дітей" у закладах освіти.

"Так, у робочій групі з розробки Закону про повну загальну середню освіту ми відстоювали статті, які б зробили неможливим заробітчанство на батьках. Йдеться про десятки мільйонів, схеми з отримання яких вже роками налагоджено в системі освіти. І так, загроза втрати величезних доходів могла привести до спроб залякати підпалом авто", – додала вона.

За інформацією ZMINA, погрози на адресу Парфьонової лунають останні п’ять років, відколи вона взялася за громадську діяльність у сфері освіти, зокрема проти корупції в школах.

“Під різними неперсоналізованими акаунтами у фейсбуку мені писали, що ти не безсмертна, що в тебе родина, дитина. Але я ніколи не думала, що ці “пусті” слова можуть призвести до реальних дій”, –  розповіла активістка.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
21 вересня 2020
20 вересня 2020
20:10
15:14
10:00
19 вересня 2020