Поділитись:

На Волині школярі сплели зимову маскувальну сітку, яку передали бійцям (фото)

Неділя, 15 грудня 2019, 22:07

Учні Ковельської спеціалізованої школи № 3 імені Лесі Українки сплели зимову маскувальну сітку, яку передали військовослужбовцям.

Про це йдеться на сторінці навчального закладу у Facebook.«Напружена ситуація в нашій країні вимагає рішучих дій від дорослих, та не залишає байдужими і дитячі серця. Учні беруть участь у благодійних акціях, волонтерських проектах для благородної справи – допомоги воїнам ООС. На цей раз юні патріоти долучилися до акції «Захисти захисника» і сплели зимову маскувальну сітку», – йдеться у дописі.Кілограми білої тканини, яку принесли з дому учні й вчителі, потрібно було порізати, порвати на маленькі клаптики для того, щоб, застосовуючи техніку «бахрома», створити величезне біле полотно розміром 8×12 метрів. Основу для сітки було придбано за кошти школи з допомогою громадської організації «Храм надії».

Упродовж двох тижнів Виховний центр і фоє школи перетворилися на майданчик активних дій. Не лякали ні постійний гамір, ні сміття, яке залишалося після використаної тканини.

Активісти кожного класу на перервах і після уроків поспішали вкласти тепло своїх сердець та побажання миру і добра захисникам України у маленькі білі клаптики, які зав’язували на кожному вузлику сітки – приблизно 38 тисяч вузликів. Працювали дружно, завзято, сповнені розуміння хай маленького, але важливого вкладу в збереження миру.Сітку передали Ковельському об’єднаному міському військовому комісаріату для подальшого транспортування в зону ООС. Усі учні школи вірять у перемогу і чекають повернення героїв додому живими і здоровими.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

 

Надрукувати
мітки:
коментарів
06 червня 2020
05 червня 2020
04 червня 2020
03 червня 2020
02 червня 2020
17:09
01 червня 2020