Поділитись:

У Волиньраді переполох через призначення нового лікаря обласної лікарні

Середа, 11 грудня 2019, 19:00

Депутат обласної ради Олександр Зінчук переконаний, що нового очільника Волинської обласної лікарні Сергія Пісачука планують призначити незаконно. Він переконаний, що не була дотримана процедура проведення виборів, а саме - комісія була закритою. Про це пише видання ВолиньPost.

Про це він заявив 11 грудня під час засідання постійної комісії обласної ради з питань соціального захисту населення, охорони здоров'я, материнства та дитинства.

Таку ж позицію підтримав і його колега, депутат Василь Столяр.

Нагадаємо, комісія розглядала дві кандидатури – Сергія Пісачука та Олександра Дударя та рекомендує обласній раді обрати саме Сергія Пісачука. Остаточне рішення за сесією обласної ради.

«Вчора засіла комісія, яка не має жодного відношення до ради. Сьогодні нам привели одного із кандидатів. Рада не має права обирати, але має право рекомендувати. Депутати мають право знати обох кандидатів, сьогодні тут присутній один. Вчора зібралася якась незрозуміла група людей, проголосували якось не зрозуміло і привели сьогодні одного із кандидатів, аби потім поставити обласну раду перед фактом – є один кандидат і все. Ми зараз говоримо про потужну установу і це – важливо. Завжди дотримувалась процедура, люди це обговорювали, але так як це відбувається – не можна», – говорить депутат Волиньради Володимир Бондар.

«Процедурно ситуація така, що конкурсна комісія відповідно до усіх законодавчих актів приймала документи і розглядала кандидатури. Згідно законодавства 9 членів комісії вивчали питання і взяли на себе відповідальність за це рішення», – говорить голова обласної ради Ірина Вахович.

Каже, якщо виявиться, що процедура не була дотриманою, то усі будуть відповідати, у тому числі й вона.

Наголошує, що ці рішення носять виключно рекомендаційний характер, вирішуватимуть все депутати шляхом голосування на сесії.

Зазначила, що вчорашню закриту комісію очолював Роман Карпюк, який сьогодні був відсутній.

«Ви приховано зробили комісію. Зробили це – не законно. Постанова порушена», – зазначив депутатський склад.

Обранець комісії Сергій Пісачук каже: «Я – людина, яка пройшла лише перший крок, аби очолювати цей заклад. Прошу вислухати і мої перспективи бачення та розвитку потужної лікарні. В першу чергу я хочу бачити заклад ефективним, пацієнтоорієнтованим, який буде взірцем для усіх», – виступив кандидат.

Зазначив, що першим його кроком буде впровадження електронної системи обліку пацієнтів, наступним – ургенція, лікарня повинна працювати цілий тиждень протягом цілого року.

«Я хочу, аби лікарня працювала, як єдиний організм. Важливо також, що ми повинні зробити реконструкцію приймального відділення», – додає Сергій Пісачук.

Довідково:

Сергій Васильович Пісачук народився 21 березня 1976 року в селищі Шацьк Волинської області. Закінчив Ковельське медичне училище, Львівський національний медичний університет ім. Данила Галицького та інтернатуру із загальної хірургії у Волинській обласній клінічній лікарні. Лікар-флеболог Центру хірургії ока проф. Загурського. Одружений. Має двох синів.

Нагадаємо, у липні 2019 року Сергій Пісачук балотувався кандидатом у народні депутати України від партії «Слуга народу» у виборчому окрузі №22 (Луцьк).

За нього проголосували 21368 виборців округу (27,24%). Перемогу в цьому окрузі здобув кандидат-самовисуванець, тодішній голова Волинської обласної ради Ігор Палиця. Його підтримали 29157 чоловік (37,17%).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів