Поділитись:

Я вже збитий льотчик для нього, – Серьога у Луцьку розповів про відносини з Монатиком

Вівторок, 10 грудня 2019, 09:50

У Луцьку 9 грудня відбувся концерт білоруського співака Сергія Пархоменка (Серьоги aka Поліграф ШарикOFF).

Варто зауважити, що луцька публіка неабияк здивувалася, коли на сцену із саксофоном вийшов артист, який дуже схожий на Дмитра Монатика. Як виявилося, це музикант Віталій, який із відомим «Бумером» вперше виступив у Херсоні у листопаді цього року.

Серьога на втрачав можливості пожартувати стосовно схожості двох артистів.

«Монатик же звідси, з цього міста? Ви знаєте, який це крутий артист? Я Діму не просто поважаю, я його обожнюю. Я з робив разом із НеМонатиком таку пародійну історію, коли ми зняли його в кліпі, всі думали, що це Діма знявся. Я вже збитий льотчик для нього. Тому знайти час для мене, щоб знятися у кліпі… у нього тури Америкою. Перший тур… а у мене їх було шість. Але він згодом мені подзвонив», – розповів Серьога.

Також він пригадав історію, коли Дмитро Монатик прийшов на шоу талантів «Х-Фактор».

«Цей мем, що ходив в інтернеті, це вирізана із контексту фраза, де я йому кажу: «Ти проходиш далі». Це чиста правда. Я був людиною, яка зробила все, щоб він пройшов. Пройшо 7 років і я пам’ятаю, як Діма писав пісні, як у нього не виходило, як він падав-вставав і врешті-решт з’явилися перші хіти, які здивували всю планету», – пригадав Сергій Пархоменко.

Артист зауважив, що Монатик єдиний із усіх в цьому шоу став зіркою.

«У мене до вас прохання, вважайте, що я зараз був на розігріві у нього. І коли він приїде із великого світового турне в рідне місто, йому буде нелегко (завжди нелегко виступати в рідному місті), будь ласка, зустрічайте його так тепло, як мене», – попросив під час концерту Серьога.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
29 жовтня 2020
16:27
16:04
08:00
28 жовтня 2020
20:00