Поділитись:

"Альфа-банк" виплачуватиме кошти волинянам-вкладникам ліквідованого банку "Фінанси та кредит"

Четвер, 24 грудня 2015, 19:33

ПАТ "Альфа-банк" з 23 грудня 2015 року виплачуватиме кошти волинянам-вкладникам банку "Фінанси та кредит", який 17 грудня був ліквідований.

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб розпочав виплати коштів вкладникам банку "Фінанси та кредит", які здійснюватимуться такими банками-агентами Фонду у різних регіонах країни: АТ "Ощадбанк", ПАТ "Альфа-банк", ПАТ "Південний" та ПАТ "ПУМБ". Про це йдеться у повідомленні фонду.

Для отримання коштів вкладники можуть звертатися до 3 лютого 2016 року. Якщо з якихось причин їм не вдасться забрати свої вкладення у вказаний термін, повернення буде здійснюватися за результатами розгляду індивідуальних письмових звернень на адресу Фонду.

Як відомо, Нацбанк України 17 грудня 2015 року за пропозицією Фонду гарантування вкладів фізосіб прийняв постанову № 898 про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію ПАТ "Банк "Фінанси та Кредит".

Акціонерами фінансової установи є ТОВ "Асканія" (45,92%), ПрАТ F & C Realty (41,58%) та ТОВ "Індастріал констракшн" (6,78%).

Надрукувати
мітки:
коментарів