Поділитись:

На Волині бізнес активно переходить на онлайн-звіти

П'ятниця, 06 грудня 2019, 08:50

Кількість податкових звітних документів, що подаються до органів ДПС через Електронний кабінет платника, представниками волинського бізнесу зростає.

Загальна динаміка збільшення кількості поданих електронних документів, зафіксована з початку року, – плюс 9 відсотків серед юридичних осіб та плюс 14 – серед підприємців -фізичних осіб, – інформує ГУ ДПС у Волинській області. 

Зокрема, нині на Волині за посередництвом приватної частини Електронного кабінету Державної податкової служби подається 84 відсотки електронних декларацій юридичними особами і 66 відсотків усіх звітних документів засобами електронного зв’язку подають підприємці-фізичні особи.

«Враховуючи рівень розвитку сучасних інформаційних технологій та поступовий перехід до цифрового формату обслуговування в контролюючих органах, ДПС України пропонує бізнесу можливість спілкуватися з податковою дистанційно. Саме таку форму звітування найбільш прийнятною і зручною вважає переважна більшість наших платників податків», – зазначає в.о. начальника Головного управління ДПС у Волинській області Сергій Кондратюк.

Нагадаємо, що безкоштовним сервісом Державної податкової служби «Електронний кабінет» можна скористатись цілодобово як з персональних комп’ютерів, так і з смартпристроїв.

Електронний кабінет складається із загальнодоступної відкритої частини, вхід до якої здійснюється без ідентифікації користувача, та приватної частини (особистого кабінету). Вхід до особистого кабінету здійснюється з використанням кваліфікованого електронного підпису будь-якого надавача електронних довірчих послуг або за допомогою ідентифікації через id.gov.ua (MobileID, BankID).

За допомогою цього сервісу можна сформувати та надіслати до органів ДПС електронні документи, зокрема податкову звітність, запити на отримання інформації, заяви для реєстрації платниками окремих податків. Також платник може у режимі реального часу отримати доступ до особистої інформації, а саме отримати відомості про суми отриманих доходів і утриманих податків, стан поданої звітності тощо.

Вхід до Електронного кабінету здійснюється за адресою cabinet.tax.gov.ua або через вебпортал ДПС (tax.gov.ua).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
06 червня 2020
05 червня 2020
20:00
04 червня 2020
15:50
02 червня 2020