Поділитись:

Як отримати пільговий е-квиток тим, хто не зареєстрований у Луцьку

Вівторок, 03 грудня 2019, 17:07

Із 11 листопада у Луцьку запрацювала система автоматизованої оплати проїзду.

Поки що триває перехідний період і в громадському транспорті можна розраховуватися за проїзд електронним квитком чи готівкою. З 11 грудня ж оплату за проїзд можна буде здійснити винятково за допомогою електронного квитка, – повідомляє Луцька міська рада. 

33 960 лучан – представників пільгових категорій населення – отримали електронні квитки. Ті, хто цього ще не зробив, можуть звернутися в офіс карткового центру компанії ТОВ “СІТІ КАРД СИСТЕМ” за адресою вул. Лесі Українки, 16а, у департамент “Центр надання адміністративних послуг у місті Луцьку” (вул. Лесі Українки, 35) та департамент соціальної політики міської ради (пр. Волі, 4а).

Представники пільгових категорій громадян, які зареєстровані за межами міста Луцька, для отримання електронного квитка мають звернутися до органу місцевого самоврядування за місцем реєстрації щодо укладення договорів між сільською радою чи ОТГ та оператором електронних систем “СІТІ КАРД СИСТЕМ” для видачі пільгових електронних квитків (персоніфікованих) мешканцям відповідного населеного пункту.

Крім того, такі громадяни можуть придбати неперсоніфіковані електронні квитки, користуватися ними на загальних підставах з наступним відшкодуванням коштів в органі місцевого самоврядування за місцем реєстрації.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ ПРО Е-квиток у Луцьку

Надрукувати
мітки:
коментарів
13:05
04 квітня 2020
03 квітня 2020