Поділитись:

Звільнили генерала, якого вимагали люструвати бійці з Волині

Четвер, 24 грудня 2015, 17:40

Звільнили командувача Сухопутних сил Збройних Сил України Анатолія Пушнякова.

Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook народний депутат з фракції "Самопоміч" Єгор Соболєв.

"Вітаю Збройні сили України зі звільненням командувача Сухопутних сил Пушнякова. Люстрації цього пана ми домагалися більше року. Шана усім, хто допоміг його хоча б відставці", - написав він.

Зі слів Соболєва, у питанні Пушнякова йдеться не лише про виконання закону про очищення влади.

"Дєд Мопєд", як називають Пушнякова у військах, несе пряму відповідальність за всі котли, в яких Україна втратила сотні своїх героїв", - написав він.

"Усім, хто запитує: "А чому на пенсію?", "А коли сяде?", "А чи буде спецконфіскація?". Це станеться, коли в Україні з'являться справжній верховний головнокомандувач і справжній генпрокурор", - підкреслив також депутат.

Як відомо, Пушняков був призначений командувачем Сухопутних сил указом президента Петра Порошенка 6 травня 2014 року.

Бійці розформованої волинської 51-ої бригади досі вважають, що у Пушнякова була мета знищити цю бригаду. Іще з часів подій під Вол­­но­вахою хлопці звинуватили цього генерала у непрофесійності та легковажному ставленні до смертей солдатів.

Він же згодом пос­­та­вив командувати 51-ою ОМБР свого ставленика – Павла Пи­во­­варенка, який зник після Іловайського котла. Солдати впев­нені, що на совісті цих двох осіб – не одна сотня смертей ук­раїн­ських сол­датів, адже на які б військові дії не посилали 51-шу ці двоє, скрізь че­кали пастки сепаратистів, а після відвідин блок­постів Пивова­рен­ком через 15-30 хвилин противники сипали пода­рунки зі шква­ль­ного вогню.

Надрукувати
мітки:
коментарів