Поділитись:

У Луцьку представили нового губернатора Волині (фото)

Вівторок, 03 грудня 2019, 15:10

Головою Волинської обласної державної адміністрації призначили Юрія Погуляйка

Його представив перший заступник Керівника Офісу Президента Сергій Трофімов у вівторок, 3 грудня, в овальній залі будівлі Волинської обласної ради. До слова, указ про призначення Погуляйка головою Волинської ОДА датований на сайті Офісу Президента 2 грудня. 

Погуляйко подякував Трофімову й Зеленському за довіру та зазначив, що для нього розпочинається найскладніший період у житті:

"Я усвідомлюю свою величезну відповідальність перед президентом та всіма волинянами Це величезний аванс від гаранта, який я маю виправдати відповідними результатами. Гарантую, що всі мої рішення будуть ефективними, прозорими та послідовними"

 

Нагадаємо, що депутати Волиньради та Луцькради зверталися з проханнями до Президента України Володимира Зеленського не призначати ексміліціонера з Донбасу керівником області.

Біографія Юрія Погуляйка:


Юрій Михайлович Погуляйко донедавна був на посаді першого заступника голови Луганської обласної державної адміністрації.

Народився у селі Верхнєшевирьовка Краснодонського району Луганської області 12 листопада 1978 року.

Має три вищі освіти. Закінчив Луганський державний аграрний університет (менеджер організацій і підприємств), Міжрегіональну Академію управління персоналом (юрист), Академію управління Міністерства внутрішніх справ (юрист).

Трудову біографію Юрій Погуляйко почав дільничним інспектором міліції, оперуповноваженим відділення Державної служби боротьби з економічної злочинністю Краснодонського міського відділу УМВС України в Луганській області.

Проходив службу на посадах рядового на начальницького складу в органах внутрішніх справ МВС України в Миколаївській, Дніпропетровській, Чернігівській та Луганській областях, потім – в Національній поліції України.

Останнє місце роботи Юрія Погуляйка до призначення першим заступником голови Луганської облдержадміністрації – служба в податковій міліції Головного управління ДФС у Донецькій області.

Сімейний стан – одружений, має двох дітей.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
07 липня 2020
22 червня 2020
18 червня 2020
17 червня 2020
16 червня 2020
12 червня 2020
11 червня 2020
09 червня 2020