Поділитись:

На Вінничині домашній кіт задушив немовля (відео)

Вівторок, 03 грудня 2019, 14:00

На Вінниччині домашній кіт задушив 9-місячну дитину. Дівчинку без ознак життя у візочку, з якого вискочив кіт, знайшла мати.

Про це повідомляє ТСН.

Немовля померло у дитячому візочку. Зі слів матері, коли вийшла на вулицю і зазирнула у візочок, то звідти вистрибнув домашній кіт. Кинулась до донечки, а вона не дихала.

"Молочко чує, тепло, вилізла грітися. Дитина була тепло одягнена і ручки були прикриті", – каже фельдшерка Галина Захарчук

Матір викликала сільську фельдшерку, а та – швидку.

"Ми застали дитину у стадії клінічної смерті. Приїхала швидка, відразу я прийшла. Ми не змогли, відразу настала біологічна смерть. Десь 30-40 хвилин ми провели в реанімації", –згадує медичка. 

У поліції відкрили кримінальне провадження, але розглядають лише одну версію – нещасний випадок.

"Труп дитини направлено на експертизу. Попередньо діагноз – це механічна асфіксія. Мама вказує, що тварина лягла і заснула на голові в дитини", – каже начальник Липовецького відділу поліції Павло Дармограй. 

Своєю чергою для ветеринарів історія не така однозначна. Кажуть, дитя, навіть тепло закутане, мало б, задихаючись, перекинутися на бік або хоча б крутити головою. Кіт ніколи не спатиме, якщо йому незручно. 

"Все залежить від величини тварини і від того, як дитина була запеленана. Зрозуміти психологію тварини неможливо. У них є інстинктивність, а тому незначні рухи дитини могли просто ніяк не сприяти тому, щоб кіт змінив своє положення. Можливо таке, що кіт просто звик і знав, що це одна сім’я, і міг не відреагувати на рухи", – пояснив ветеренар Іван Левінський. 

Дитя могло задихнутися через набряк від сильної алергії на шерсть. Утім родичі це заперечують. Мовляв, Саша з котом постійно гралася. У Сніжани та Олександра – це перша і єдина дитина, розповідає бабуся. У матері була складна вагітність і тяжкі пологи. Але, з її слів, дівчинка народилася здоровою. 

У сільській раді розповідають, що родина переїхала у село торік і придбала тут хату.  Живуть хоч і небагато, але дружно.

"Сім'я характеризується з позитивної сторони, нарікань не було. Знаємо, що мама дивилася за дитиною, сім'я благополучна. Чоловік не в селі працював, був на на заробітках, а жінка – в декреті", – розповіла працівниця сільської ради Інна Коваль.

Сусіди приголомшені, батькам співчуває усе село. Біля 22-річної матері постійно чергує місцева фельдшерка. Жінка перебуває у стані шоку. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
02 вересня 2021
12 серпня 2021
29 травня 2021
19 квітня 2021
19 березня 2021
16 лютого 2021
12 лютого 2021
09 лютого 2021
20 січня 2021
30 грудня 2020
20 жовтня 2020
14:00
17 жовтня 2020
16 жовтня 2020
13 жовтня 2020