Поділитись:

Лялька LOL в гостях у Барбі: розвивальні ігри від Будинку Іграшок у «Промені»*

Вівторок, 03 грудня 2019, 13:43

Батьки часто думають про те, у яку гру пограти дитині, щоб отримати не лише задоволення, а й користь.

Розвага з лялечками – одне з улюблених занять дівчаток. Ця іграшка не просто забавляє, вона впливає на розвиток і формування емоцій, розкриває творчі здібності й покращує уяву, вчить базових понять спілкування й пояснює довкілля. Дитина ідентифікує себе з персонажами казок і улюблених мультфільмів, приміряє ролі позитивних і негативних персонажів, пробує себе в різних іпостасях. Чудовими варіантами для розвивавальних ігор стануть ляльки Лол Сюрприз і Барбі.

У Будинку Іграшок, що на першому поверсі РЦ «Промінь», розповіли, які існують ігри Барбі з іншими лялечками

Barbie – легендарна фешн-фігурка від американського концерна Mattel. Вона – символ краси та жіночності, що надихає й орієнтує на успіх. Які ж є ігри з Барбі? У колекції знайдеться безліч персонажів: принцеси, бізнесвумен, матусі з немовлятами, русалки, медсестри та продавчині. Кожна з них має характерну зовнішність, захоплення і таланти. Виробники супроводжують лялечок розкішним гардеробом, транспортом, будиночками, меблями та домашніми улюбленцями.

Забави цікавіші, якщо в них беруть участь іграшки, що розрізняються за розмірами, пропорціямитіл, кольором шкіри та волосся. З ними дівчинка може створювати нескінченну кількість ігровихситуацій. Лялечку легко уявити спортсменкою, лікарем, вихователькою в дитячому садку або вчителькою в школі. У цьому випадку ідеально згодяться лялечки різного розміру. Наприклад,Barbie і популярні фігурки ЛОЛ Сюрприз.

Серія L.O.L. Surprise від компанії MGA Entertainment (США) сповна відповідає своїй назві. Lil Outrageous Littles можна перекласти як «злегка епатажні крихітки». Мінілялечка ховається в роз’ємній сфері, де вже є безліч сюрпризів-шарів. Кожен шар – це наклейки із загадками та описом здібностей, взуття, елементи гардеробу, модні аксесуари, інструкція і колекційний постер.

Упакування-куля застосовується як підставка, ванночка, мінібудиночок, сумочка-переноска.

Купити ляльки ЛОЛ – значить подарувати дитині очікування дива й свята. Адже дівчинка до останнього не дізнається, яка саме модель їй дісталася і які у неї здатності.

Як вибрати ляльку LOL? Уся продукція має супроводжуватися сертифікатом якості та безпеки. Сама лялечка продається в кулі, на якій мають бути позначки: ім'я компанії «MGA Entertainment, Inc.» або «MGA», оригінальна назва «L.O.L. Surprise!».

Практична користь

Це не просто пластикові фігурки. Граючи ними, діти створюють установку на майбутнє. Залучення до гри одночасно красунь Barbie і великоголових карапузів ЛОЛ Сюрприз формує переконання, що кожен гідний бути успішним і коханим, незалежно від зовнішнього вигляду. Такі різні зовні, вони дозволять дівчинці відчувати себе красивою і не переслідувати недосяжний ідеал. Розмаїття форм відволікає від ідеї єдиного канону краси та вчить терпимості.

З лялечками Барбі та ЛОЛ Сюрприз дитина зможе уявляти героїв у повсякденному житті, розігрувати сюжети за участю подружок. З їхньою допомогою маля приходить до розуміння, що краса – це питання смаку. Дівчинка буде із задоволенням гратися фігурками різного розміру і зовнішності, і завдання батьків – ненав'язливо пояснити, що таким самим доброзичливим має бути повсякденне ставлення до несхожості, у тому числі – тілесної.

Надрукувати
мітки:
коментарів
31 липня 2020
23 липня 2020
19 липня 2020
17 липня 2020
16 липня 2020
13 липня 2020
06 липня 2020
19 червня 2020
02 червня 2020
30 травня 2020
29 травня 2020
28 травня 2020
22 травня 2020