Поділитись:

Короп і карась сріблястий: у Стир запустили півтори тонни риби (фото)

Вівторок, 03 грудня 2019, 09:34

У Луцьку з ініціативи та за рахунок коштів небайдужих рибалок-любителів відбулося зариблення річки Стир.

Про це повідомляє Рибоохоронний патруль Волині.

Так, 2 грудня у річку вселили 1 220 кг/ 4 тис. екземплярів дволіток коропа, середньою вагою близько 300 грамів. Зокрема, цей вид риби прижився на 100 %. Крім цього додатково вселили 200 кг/ 5 тис. екз. карася сріблястого, середньою вагою близько 40 грамів однієї особини, який прижився на 80 %.

Контроль за проведенням робіт із вселення водних біоресурсів здійснювали працівники Волинського рибоохоронного патруля, Держекоінспекції у Волинській області та відділу екології Луцької міської ради.

Зарибок виростили в ставовому рибному господарстві у селі Старостав Горохівського району. Він відповідає ветеринарно-санітарним вимогам про відсутність небезпечних захворювань.

«В останні роки стан природного відтворення водних живих ресурсів значно погіршився внаслідок дії ряду зовнішніх факторів, головним з яких є антропогенні – несприятливий гідрологічний режим, замулення та заростання нерестовищ, забруднення води, нерегульований вилов. Тому штучне зариблення наших водойм життєво необхідне, воно сприяє збільшенню видового різноманіття водних біоресурсів та сприяє відновленню рибогосподарського потенціалу», – прокоментували в Управлінні Держрибагентства у Волинській області.

Волинський рибоохоронний патруль просить громадян брати участь у збереженні рибних запасів в місцях їх вселення і своєчасно сповіщати про порушення за номером телефону: (067) 360-78-40.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Волині заборонили ловити раків

Надрукувати
мітки:
коментарів