Поділитись:

Порушень у луцькому "George`s Club" не виявили

Понеділок, 02 грудня 2019, 15:32

Заклад George`s Club оприлюднив офіційні звіти про результати лабораторних досліджень щодо начебто отруєнням гостей закладу. 

У закладі запевнили: в них абсолютно безпечно. Про це говорять офіційні документи від 2 грудня. 

Зокрема, безпеку підтвердили у державній службі України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів. Спеціалісти служби двічі перевіряли кухню та проводили санітарно-гігієнічні випробування: до її закриття адміністрацією та після генерального прибирання. В обох змивах небезпечних показників не виявлено.

Адміністрація закладу вважає, що інформація про це повинна бути відкритою та доступною, адже гості закладу, їхнє здоров’я та хороший настрій – основне. Саме тому висновки служб за необхідністю можуть бути пред’явлені будь-якому гостю задля повного комфорту відпочинку. Також результатами лабораторних досліджень в George`s Club поділилися з виданням.

Нагадаємо: 22 листопада заклад повідомив про тимчасове закриття кухні. Це сталося внаслідок звернення гостей за допомогою до інфекційної лікарні 18 листопада, які відпочивали у George`s Club з 16 на 17 листопада 2019. Для повної безпеки своїх гостей заклад двічі пройшов перевірку в результаті якої нічого не виявлено.

Наразі George’s Club працює у звичному режимі: боулінг та більярд – цілодобово, ресторан-караоке – з 20:00 до 06:00 щодня. Заклад запрошує лучан та гостей міста на смачні страви та запальний відпочинок, адже тут дійсно комфортно та безпечно для дорослих та дітей.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
06 липня 2020
15:14
13:43
05 липня 2020