Поділитись:

Одна заява – десять послуг: у луцькому ЦНАПі запускають проєкт «Е-малятко»

П'ятниця, 29 листопада 2019, 15:51

Центр надання адміністративних послуг у місті Луцьку реалізовуватиме пілотний проєкт «Е-малятко», що надасть можливість кожній сім’ї отримати 10 послуг держави, пов’язаних із народженням дитини, за однією електронною заявою відразу в пологовому будинку.

Про це повідомляє ЦНАП на сторінці у Facebook. 

Процедуру впровадження нового сервісу обговорили у ЦНАПі представники міської ради, податкової інспекції, міграційної служби, пологового будинку, перинатального центру, департаментів соціального захисту та державної реєстрації з координатором програми EGAP Оксана Киричук.

«Ініціатива важлива тим, що людині після народження дитини не потрібно буде ходити у різні установи, щоб отримати адміністративні послуги, – зазначив під час зустрічі секретар Луцької міської ради Григорій Пустовіт. – Ми уже відчули цю потребу, тому у ЦНАПі почали об’єднувати послуги для надання батькам, у яких народилося маля. Тут діє мобільна група, яка зможе надалі ефективно реалізовувати у Луцьку проект «Е-малятко».

«У ЦНАПі міста Луцька уже налагоджена тісна взаємодія з державними структурами, задіяними у проєкті, створені доступи до основних реєстрів для надання послуг, – поінформувала директор депаратменту Лариса Карп'як. – Залишилося налагодити електронний зв’язок з фіскальною службою, але, переконана, за місяць ми це реалізуємо».

Зі слів координатора проєкту Оксани Киричук, з 1 січня 2020 року проєкт «Е-малятко» запускають у 10-ти містах, зокрема й у місті Луцьку. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
18 вересня 2020
17 вересня 2020
19:30