Поділитись:

На ЛПЗ три будинки – без тепла: лучани вимагають перерахунку

П'ятниця, 29 листопада 2019, 14:00

У районі ЛПЗ – три будинки досі без тепла. Перебої з теплопостачанням тиждень тому були в 10-ти будинках, які обслуговує котельня, що на вулиці Боженка. 

Мешканка будинку, що на вулиці Шота Руставелі, 13-А  розповіла, що икликали комісію із “Луцьктепла”, аби та виміряла температуру у помешканні і зробила їй перерахунок оплати за опалення. Обладнання, яким робили виміри, у жінки викликало сумніви, – інформує Суспільне. Волинь. 

 

Прилад був увесь зачуханий, затертий, на що я сказала: "Чому він у такому стані?" На що була відповідь: "Але ж він працює". Я кажу: "Покажіть на нього сертифікат, де його повірка?" На приладі не було номера, не було вказано, до якого числа. І вибоїни були", – розповіла лучанка. 

 Щоб з’ясувати, чи правомірні дії працівників ДКП “Луцьктепло, жінка викликала поліцію.

Сержант управління поліції охорони Тарас Боймиструк повідомив, що заяву взяли і зареєструють у міськквідділі. 

"У нас є два термометри і два пірометри, якими користуються інженери. Можливо, так сталося, що сертифікат був один, а термометр інший. Ми не заперечуємо такого людського фактору", – пояснив речник ДКП “Луцьктепло” Антон Безносиков. 

Ольга Дворська, головний інженер ЖКП № 2 у Луцьку розповіла також, що упродовж тижня щодня надходить близько сотні звернень від мешканців квартир, які обслуговує підприємство.

У зв’язку із тим, що ідуть масові перебої із теплопостачанням, люди масово почали звертатися на "Луцьктепло" за перерахунком. Повітря заганяє у систему. Ми його з одного стояка, а воно – в інший… Я не можу сказати, яка причина, це треба у "Луцьктепла" питати",  пояснила вона. 

Зі слів речника державного комунального підприємства "ЛуцьктеплоАнтона Безносикова, за результатами обстеження комісії у лучанки на Шота Руставелі – від 14 до 16 градусів у різних кімнатах при нормі 18-20. Їй зроблять перерахунок. Формула розрахунку у кожному випадку різна. І може бути до 5 % меншою за кожен нижчий градус. Речник говорить: нині у мікрорайоні, який обслуговує котельня на Боженка, ще є три будинки без тепла.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
04 червня 2020
03 червня 2020
02 червня 2020
01 червня 2020
30 травня 2020
29 травня 2020
27 травня 2020
25 травня 2020
24 травня 2020
23 травня 2020
22 травня 2020