Поділитись:

В Україні для жінок-військових розробили нову форму (відео)

Четвер, 28 листопада 2019, 16:35

Для жінок-військовослужбовців розробили  нові зразки повсякденної форми.

Від наступного року Міністерство оборони планує оновити базовий гардероб для військовичок. Сорочки, джемпер, нові штани, кашкет, краватку, пальто оверсайз – усе це майже рік дівчата випробовували на собі. І ось – завершальний етап, – інформує ТСН

Повсякденну жіночу форму в управлінні з матеріального забезпечення почали розробляти від 2018 року. Під час її розробки, зазначають, вивчали досвід країн-членів НАТО, передивлялися їхні урочистості. Те, як там одягнуті жінки-військові.

"Для нас пріоритетно, звичайно, польова форма одягу. Проте ми не забуваємо і про повсякденну", – зазначають у Міноборони.

Так, приміром, суттєво модифікувалася краватка. Яка жінкам дуже подобається. Але зі взуттям, розповідають, була війна. Різній віковій групі подобаються різні моделі. Молодші просять високі підбори, старші ж навпаки. А моделі, які були на шнурівках, взагалі довелося прибрати. 

"Каблук доволі стандартний, хороший. Ми ж маємо ще крокувати, а для цього треба мати зручне взуття", – кажуть жінки-військові, які протестували підбори.

Зимове пальто, розповідають, спершу зробили з виточками, але потім їх прибрали. Зимове вбрання зробили стандартним, грубшим.

"Воно прямого крою, немає талії", – зауважує Лілія Темченко, старша радіотелефоністка. 

Втім її колега Інна новацію оцінила. Офіцерка юридичної служби каже, що "оверсайз" нині в моді.

"Приємно, що навіть на роботі ми маємо форму за останніми трендами", – додає вона.

Але найвитонченіша деталь – це кашкет. Головний убір став елегантнішим, таким, який більше личить жінці та пасує до охайної зачіски, бо на попередній, більш чоловічий, щоразу надходили скарги. Проєктували кашкет довго. І за увесь цей час виготовили майже два десятки моделей, що постійно удосконалювались. Десь розширювали їх, а десь завужували. І нині, зізнаються військові, дійшли до моделі, яка подобається майже всім представницям прекрасної статі.

"У нас в армії гендерна рівність, але коли одягаєш форму одягу такого зразка, як-от кашкет, спідниця, підбори, – покращується настрій", – зізнається військова Інна.

Щодо штанів, джемпера, сорочок – тут без зауважень, жінки-військові задоволені вдосконаленнями цих зразків.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
28 травня 2020
27 травня 2020
26 травня 2020
25 травня 2020
09:30
24 травня 2020