Поділитись:

ТОП корисних іграшок: що купити на подарунок у «Промені»

Четвер, 28 листопада 2019, 15:32

Школа – відповідальний і досить тривалий етап в житті дитини. Від нього багато в чому залежать «дорослі» успіхи наших дітей. У школі діти не тільки отримують знання, а й вчаться дружити, спілкуватися, правильно ставитися до подій, розрізняти «добре» і «погане».

Щоб шкільний процес для дитини був комфортним і невимушеним, потрібно навчитися правильно відволікати від нього дитину. Так-так, саме відволікати, адже перемикання уваги у вільний час концентрує на запам'ятовуванні матеріалу під час навчання. Настільні ігри – чудовий спосіб розважити дитину з користю.

«Будинок іграшок», що знаходиться на 1-му поверсі РЦ «Промінь», поділився варіантами ігор, які не дозволять дитині занудьгувати й будуть корисними для розвитку.

CubicFun

Якщо дитина посидюча й творча, їй сподобаються 3D-пазли-конструктори CubicFun. Це зменшені моделі Ейфелевої вежі, Капітолію, Колізею, моделі відомих кораблів тощо. Є набори для дітей від 3-х років, а є для старших – з більшою деталізацією та кількістю елементів. Найкрутіші набори Cubic
Fun обладнані LED-підсвіткою. Видовище неймовірне!

Такі пазли-конструктори не просто цікаво збирати, а й колекціонувати. Можна влаштувати цілу виставку серед однокласників, а ще поповнити свої знання історії та пофантазувати, подумки подорожуючи різними країнами світу. Впевнена, навіть дорослим буде цікаво приєднатися до такого захопливого заняття.

JoyBand

Шкільні перерви тому так і називаються, щоб змінити вид діяльності. Як же на них не повеселитися і не подуріти? І для цього є настільні ігри JoyBand. Ігри JoyBand неймовірно барвисті й веселі, досить подивитися на вигляд коробок. Проявивши акторські здібності в іграх «Хедбенс» та «Ступідо», можна вдосталь насміятися. А «Твістер піца», «Фетч» і «Працьовиті бджілки» – весела фізкультхвилинка, де можна побігати, пострибати й набратися нових сил перед наступним заняттям. Приємно здивує ціна – найдорожчі ігри цього виробника коштують близько 550 грн. А якщо купити JoyBand за акційною ціною, то буде й зовсім вигідно. Зручні тревел-версії ігор JoyBand. Це невеликі розміром магнітні гри, які зручно захопити із собою в подорож. А ціна їх – до 200 грн.

Djeco

Світ Djeco неймовірний! Взагалі французький бренд Djeco славиться виробництвом пазлів для малюків, але зараз про інше. В асортименті також є ігри для дітей шкільного віку. Це всілякі розважальні ігри, круті головоломки, захопливі карткові ігри. Ігри Djeco приваблюють дітей барвистістю й незвичайним дизайном. Кожна гра – витвір мистецтва. У розважальних іграх потрібно порівнювати, співвідносити й підбирати картинки, що сприяє розвитку логіки й кмітливості. А щоб перемогти, потрібно якраз зробити те, що забороняється під час уроків, – скривити кумедну гримасу, голосно крикнути чи навіть загавкати!

Сучасні настільні ігри дуже універсальні. У них можна грати удвох і великою компанією. Вдома, на перерві й навіть дорогою зі школи додому. Можна обрати гру, щоб провести час тихо і спокійно, а можна весело подуріти, покричати й завзято посміятися. Це крутий відпочинок і одночасно здобуття необхідних для успішного навчання навичок.

Надрукувати
мітки:
коментарів