Поділитись:

Дитяча збірна клубу «GARDA» в – ТОП-3 кращих у чемпіонаті з джиу-джитсу

Середа, 27 листопада 2019, 08:41

Найчисельнішою дитячою збірною клуб "GARDA" представив Волинь на фінальному етапі Ліги джиу-джитсу України. Всеукраїнський чемпіонат відбувся у Хмельницькому 23 листопада.

У підсумку волинська команда увійшла в трійку найкращих.

На чемпіонаті були представлені усі західні області України, місто Київ, Запоріжжя, Кривий Ріг, Дніпро. А також були спортсмени із Литви. Загалом майже чотири сотні спортсменів боролися на татамі.

Волинь та клуб "GARDA" представляли 25 спортсменів. За результатами проведених поєдинків до скарбнички клубу GARDA додалося 10 золотих, вісім срібних та шість бронзових медалей.

"Приємно бачити, як хлопці ростуть з кожними змаганнями. Кожен показав хорошу, грамотну боротьбу та бажання перемагати і розвиватись далі. Ще є багато над чим працювати та вдосконалюватись. Дякую всім, хто вболівав та підтримував", – поділився враженнями молодший тренер клубу GARDA Іван Сильман.

 

"Результат виступу збірної на фінальному етапі довів, що збірна готова до виступів на міжнародних стартах. Далі буде більше…", – коротко підсумував головний тренер клубу Михайло Савчук.

Подія можлива завдяки підтримці партнерів і спонсорів. Це: Вікторія Шляхтич та Юлія Риковська (компанія WEST AUTO HUB), Олексій Шмігель, родина Маковських, Валентин Слуцкий (ФГ «Агроком»), «Printing Lutsk».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
09 серпня 2020
08 серпня 2020
09:30
07 серпня 2020
20:00
16:25