Поділитись:

Трьох волинських посадовців звільнили за фінансові махінації

Вівторок, 26 листопада 2019, 15:00
Трьох волинських посадовців звільнили за фінансові махінації

За січень – жовтень 2019 року волинські фахівці забезпечили відшкодування втрат на 20,2 мільйона гривень, у тому числі за порушеннями, що виявлені у попередніх  роках, – на суму понад 14,3 мільйона гривень.

Про це повідомляє Урядовий портал.

До правоохоронних органів передали 19 ревізійних матеріалів, якими порушили 18 кримінальних проваджень та оголосили про підозру у вчиненні кримінального правопорушення 5 особам. З початку року з метою відшкодування винними особами втрат фінансових та матеріальних ресурсів аудитори ініціювали 11 позовів, до суду пред’явлено 2 позови на суму 0,6 млн грн, які задоволені у повному обсязі.

За результатами проведених заходів державного фінансового контролю керівники місцевих органів влади та підприємств прийняли 48 управлінських рішень.

З метою запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, для Держфінмоніторингу підготовили та надіслали до Держаудитслужби інформацію про виявлені фінансові операції, які підлягають фінансовому моніторингу на суму 5,4 млн грн.

За допущені фінансові порушення 52 посадових осіб притягнули до адміністративної відповідальності, 8 – до дисциплінарної, 5 – до матеріальної та 3 посадових осіб звільнено з посад.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів