Поділитись:

У Польщі студентку вигнали з універститету, бо та обматюкала українку (відео)

Понеділок, 25 листопада 2019, 15:53

фото ілюстративне 

Вармінсько-Мазурський університет в Ольштині усунув студентку, яка виклала відео з ксенофобськими образами на адресу українки, з якою разом їхала в потягу. За справу також взялася прокуратура.

Про це повідомляє ТСН з посиланням на польські ЗМІ. 

На відео студентка-медик з лайкою скаржилася на українку, яка зіпсувала їй поїздку, бо зайняла місце в потягу.

"Вчора українська к*рва, так звана *бана прибиральниця, зайняла моє місце в потягу і взагалі за*бала увесь, к*рва, відсік, щоб ніхто не міг сісти. Вона купила тільки одне місце, а я заплатила за два, щоб було місце для ніг, тому що я можу собі це дозволити… Досить того, що вона була гладкою, але ще в неї була велика валіза і вона нічого не розуміла", – скаржилась дівчина на відео.

Воно набрало майже 60 тисяч переглядів. 

"Я мала б піти до кондуктора, але я добра до тварин. Тільки не до таких, тому наступного разу не буду. *бати тих українських ст*рв, ненавиджу їх… Ця жінка – дурна прибиральниця, так що ієрархії треба дотримуватись", - сказала вона.

Відео, яке дівчина власноруч виклала у мережу, дійшло до університету. Там вирішили негайно усунути студентку.

"В прокуратуру також було направлено повідомлення про можливе скоєння злочину і в університеті було порушено дисциплінарне провадження", – додали у навчальному закладі.

"В університеті немає і ніколи не буде місця для виявів расистської, ксенофобської або зневажливої поведінки щодо осіб різної статі, раси, етнічної приналежності, національності, релігії, віросповідання, переконань, інвалідності, віку, сексуальної орієнтації чи знедолених", – сказано в заяві.

Після скандалу дівчина записала ще одне відео – у ньому спробувала запевнити, що не підтримує дискримінацію, та назвала інцидент "жартом".

"Вибачте, я не думала, я просто дурепа", – сказала вона.

Надрукувати
мітки:
коментарів
14 серпня 2020
13 серпня 2020
12 серпня 2020
09:00
11 серпня 2020
10 серпня 2020