Поділитись:

Вихованці звільненого Самчука "переплавали" спортсменів луцького басейну

Понеділок, 25 листопада 2019, 12:00

Спортсмени, які через діяльність директора басейну Олександра Сологуба, покинули луцьку спортивну школу, після тріумфу на чемпіонаті Волинської області з плавання, змогли вибороти медаль на всеукраїнській першості серед юніорів. 

Змагання відбувалися 21-23 листопада у Харкові.

Вихованці Володимира Самчука (якого, на думку багатьох, Олександр Сологуб несправедливо звільнив з посади тренера-викладача у СДЮШОР), об'єдналися в МСК «Олімпієць» й розпочали тренування під керівництвом Самчука на базі Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні. 

За підсумками чемпіонату України, у неофіційній клубній першості МСК "Олімпієць" посів 25 місце. Натомість, спортсмени луцької СДЮШОР – 34. Окрім цього, Волинську область на змаганнях представляв спортивний клуб ЛаймФіт (40 місце), в складі якого виступали вихованці Ольги Корець – тренерки, яка покинула СДЮШОР через незгоду з керівництвом Олександра Сологуба. 

Єдину медаль збірній Волинської області приніс вихованець Володимира Самчука, рекордсмен України Максим Ткачук: він став третім на дистанції 200 метрів брасом.

Нагадаємо, що тренера-викладача луцької спортивної школи з плавання Володимира Самчука звільнили з посади в той час, коли він готував свого спортсмена Максима Ткачука до чемпіонату світу на базі приватного клубу, а не в комунальному басейні, в якому на період канікул щороку спускають воду. Ганебною ситуацією обурюються як у Луцьку, так і в інших містах України.

Своєю чергою директор СДЮШОР Олександр Сологуб стверджує, що фахівця справедливо звільнили за порушення трудової дисципліни. 

15 серпня на платформі відкрите місто з'явилася петиція, в якій владу просять поновити тренера на посаді у СДЮШОР. А натомість звільнити директора плавального басейну Олександра Сологуба. Лише за добу ініціатива зібрала необхідну кількість підписів

Згодом, відділення Національного олімпійського комітету у Волинській області закликало Олександра Сологуба поновити на роботі Володимира Самчукаа батьки дітей, яких тренує Володимир Самчук, звернулися до Президента України Володимира Зеленського з проханням звільнити Олександра Сологуба із займаною посади

Через діяльність Олександра Сологуба місцеву СДЮШОР з плавання покинуло 17 спортсменів, серед яких три майстри спорту та чотири кандидати у майстри спорту України. Діти, які тренувалися під керівництвом Володимира Самчука, об'єдналися у МСК "Олімпієць" та почали плавати на базі Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні. На останній обласній першості вони здобули 19 «золотих», 6 «срібних» та 6 «бронзових» медалей

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

 

Надрукувати
мітки:
коментарів
15 травня 2020
13 листопада 2019
12:00
27 вересня 2019
10:00
24 вересня 2019
14:00
13 вересня 2019
11 вересня 2019
19:30
06 вересня 2019
12:22
31 серпня 2019
28 серпня 2019
20:15