Поділитись:

Опалювальний сезон на Волині: одні просять тепло включити, інші – відключити

Четвер, 21 листопада 2019, 14:33

Станом на 20 листопада всі 863 котельні запущено в роботу.

Всі 1 122 об’єкти соціальної сфери, зокрема 435 дошкільних закладів,  642 навчальних закладів та 45 лікарень, а також 100 % житлового фонду підключені до опалення. Централізованим опаленням охоплено 1  624 житлові будинки, – повідомляє відділ інформаційної політики Волинської ОДА.

Директор департаменту регіонального розвитку та житлово-комунального господарства облдержадміністрації Андрій Пиріг проінформував і про скарги, які надходять від волинян з початку опалювального періоду.

"Скарги умовно можна розділити на дві групи. Одна скаржиться на відсутність опалення в квартирі, а інша звертається з проханням відключити опалення через високі температурні показники зовнішнього повітря, щоб уникнути необгрунтованого спалення газу та нарахувань за недоцільне опалення. Аналіз показує, що однією з причин  є втручання мешканців будинку в централізовану систему опалення, передусім це стосується житлових будинків, де встановленні лічильники. Окрім того, на перших поверхах, де облаштовані об’єкти торгівлі, офісні приміщення виконуються незаконні роботи із заміни системи опалення, а це приводить до розбалансування  централізованої системи опалення житлового будинку та порушення температурного режиму в квартирах, які розташовані вище першого поверху. Такі скарги поступали від населення міст Луцька, Ковеля та Володимир-Волинського", – зазначив Андрій Пиріг. 

Із його слів, з початку опалювального сезону сталося понад 50 локальних проривів тепломережі. Аварійні ситуації виникали через зношення теплових мереж. Також проблемним питанням залишається стан внутрішньо будинкових мереж. Фактично роботи щодо їньої заміни не проводяться, а виконуються поточні ремонтні роботи. Варто зазначити, що усі аварійні ситуації, які виникають під час проходження опалювального сезону, оперативно ліквідовуються аварійними бригадами. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
03 серпня 2020
02 серпня 2020
31 липня 2020
30 липня 2020