У Любешеві п'яний хуліган на автостанції побив патрульного

фото ілюстративне
Жителю Любешівського району загрожує до п’яти років позбавлення волі за побиття поліцейського.
Про це повідомляє сектор комунікації поліції Волинської області.
Учора, 17 листопада, 54-річний житель Любешівського району, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, на території автостанції в райцентрі Любешів спричинив тілесні ушкодження та пошкодив формений одяг поліцейському.
Досудове слідство встановило, що співробітнику групи реагування патрульної поліції Любешівського відділення поліції на території автостанції зловмисник наніс тілесні ушкодження, пошкодив формений одяг та зірвав боді-камеру. Працівник поліції звертався по допомогу до медиків. Правопорушник перебував у стані алкогольного сп’яніння.
Слідчі за цим фактом відкрили кримінальне провадження за ч. 2 ст. 345 Кримінального кодексу України (погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу). Санкція статті передбачає обмеження волі на строк до п’яти років або позбавлення волі на той самий строк.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
- На Волині 42-річного чоловіка побили битою
- Побили і закопали: волинян судитимуть за знущання над чоловіком
- Побиття поліцейського у Нововолинську: свідків оштрафували за брехню
На сайті використовуються файли cookie. Для згоди, будь ласка, натисніть «Прийняти». Докладну інформацію можна знайти на сторінці Політика конфіденційності.