Поділитись:

В Україні міркують над впровадженням ЗНО з медіаграмотності

Понеділок, 18 листопада 2019, 08:38

У Міністерстві культури, молоді та спорту вважають, що частина зовнішнього незалежного оцінювання або ж окремий шкільний іспит повинні стосуватися медіаграмотності.

Про це повідомив міністр культури, молоді та спорту Володимир Бородянський, – пише Укрінформ. 

"Ідея є. Її ще, напевно, зарано вголос проговорювати. Але ми вважаємо, що країна, яка перебуває в епіцентрі такої потужної інформації війни, як наша, повинна займатися цим питанням (медіаграмотності, – ред.), починаючи зі школи. І озвучу не обговорену поки що з Міністерством освіти сентенцію, тому це дуже-дуже наперед, але в принципі я вважаю, що частиною ЗНО або такого тесту, який є фінальним у школі, повинне бути розуміння людиною, як залишатися убезпеченим в інформаційному просторі. Тому ЗНО – дуже потужний інструмент у цьому випадку. Але його треба обережно використовувати, і ми це теж розуміємо. Тому поки це лише ідея – не більше й не менше того", – пояснив Бородянський.

Як повідомляв Укрінформ, раніше перший заступник міністра культури, молоді та спорту Анатолій Максимчук повідомив, що Міністерство має намір розробити програму з підвищення медіаграмотності населення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
21 вересня 2020
09:10
20 вересня 2020
08:53
18 вересня 2020