Поділитись:

Прем’єр розповів, як вчительську зарплату збільшити до чотирьох тисяч доларів

П'ятниця, 15 листопада 2019, 19:30

Щоб збільшити зарплати для вчителів до 4 тис. доларів, уряду потрібно зменшувати витрати на державний апарат, збільшити зростання економіки та підвищувати податки.

Про це розповів прем’єр-міністр України Олексій Гончарук, – пишуть Українські Національні Новини. 

Прем’єр-міністра запитали, коли вчителям будуть платити 4 тис. доларів, адже після першого читання в бюджеті на освіту виділили додаткові 9 мільярдів гривень, тобто витрати збільшились на 13 %.

"Ми хотіли б платити (4 тис. доларів вчителям – ред.) і сьогодні. Але питання в тому, щоб щось платити, їх потрібно десь взяти. Це означає, що для цього треба підвищити податки, що також ляже тягарем на підприємців і усіх інших. Потрібно шукати гроші. Зменшувати в наступному році витрати на державний апарат, щоби менше витрачати на стіни, державні органи, чиновників", – сказав Олексій Гончарук.

Прем’єр-міністр додав, що також потрібно, щоб зростала економіка, і для цього він почав з будівництва доріг.

"Тому що це, в тому числі, драйвер економіки. Якщо ти вкладаєш в дороги – це робочі місця, кар’єри, техніка. Це посилює економічне зростання. Це те, що нам потрібно, як країні", – сказав Олексій Гончарук.

Окрім того, прем’єр-міністр додав, що цього року в уряді вирішили не підвищувати податки в новому проекті бюджету, а намагалися знайти кошти.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
10 серпня 2020
12:00
09 серпня 2020
07 серпня 2020
06 серпня 2020
05 серпня 2020
04 серпня 2020
02 серпня 2020