Поділитись:

Волинські аграрії – дисципліновані платники податків

П'ятниця, 15 листопада 2019, 09:31

Упродовж січня-жовтня 2019 року сільськогосподарські товаровиробники Волині, які перебувають на четвертій групі спрощеної системи оподаткування, сплатили до бюджету 61,6 мільйона гривень єдиного податку.

Волинські аграрії належать до дисциплінованих платників, а сума сплаченого ними цього року єдиного податку на 2.5 мільйона гривень перевищує минулорічні показники за аналогійний період, – констатують в Головному управлінні ДПС у Волинській області.

«Якщо взяти до уваги, що загалом сільськогосподарські товаровиробники створюють в межах 10 тисяч робочих місць, аграрний сектор – стратегічно важливий як з точки зору сплати податків, так і стабільної зайнятості . Щороку волинські аграрії збільшують відрахування до бюджетів усіх рівнів. Саме завдяки аграріям та працівникам сільського господарства продовольча безпека країни на належному рівні. Від імені колективу працівників податкової служби краю щиро вітаю працівників сільського господарства з професійним святом та дякую за сумління», – зазначає в.о. начальника Головного управління ДПС у Волинській області Сергій Кондратюк.

Довідково:

на Волині працює понад 1400 сільськогосподарських товаровиробників, які перебувають як на спрощеній, так і загальній системах оподаткування. За підсумками 2018 року сума сплачених волинськими аграріями податків суттєво перевищила півмільярда гривень.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів