Поділитись:

Дитячі е-картки для проїзду в Луцьку поки що просять не використовувати

Середа, 13 листопада 2019, 15:01

Учнівські пільгові квитки просять поки що не використовувати та не поповнювати. Цю інформацію з посиланням на адміністрацію оператора, компанію "Сіті Кард Систем" розповсюджують серед шкіл. 

Зокрема, у Фейсбук оприлюднили повідомлення, де просять не поповнювати картки, оскільки ще триває обробка інформації та внесення її до бази.

У компанії "Сіті Карт Систем" підтвердили, що частина інформації справді не внесена поки що до бази. Пояснюють, що наголошували школам механізм активації пільгової картки: школи заповнюють дані у цифровій таблиці Exel, далі передають її до оператора, той систематизує базу, активуючи пільгу. Тобто, доки база даних, яку передала школа компанії "Сіті Карт Систем" ними не опрацьована - картка за пільговим режимом не працює. А тому валідатор знімає повну суму.

Ті школи, які першими надали дані, вже мають активовану пільгу. Сім шкіл зі слів представниці компанії Вікторії, ще не передали дані. Тож і трапляються конфліктні ситуації і для їх запобігання просять тимчасово не користуватися пільговими картками.

Нагадаємо, що 11 листопада у Луцьку запрацювала система безготівкового розрахунку за проїзд у тролейбусах. Однак нині ще є можливість оплатити проїзд і паперовими грошима. Однак ті лучани, які вже скористалися оплатою за допомогою електронних карт нарікали, що траплялися випадки помилкового зняття коштів за 2 рази.

ЧИТАТИ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів