Поділитись:

У Луцькраді обрали тих, хто зможе підписувати документи Прилуцької сільради

Середа, 13 листопада 2019, 11:34

У Луцькій міській раді обрали відповідальних осіб, які матимуть право підпису фінансово-господарських документів Прилуцької сільської ради.

Про це йдеться у відповідному розпорядженні в.о. міського голови Григорій Пустовіта.

Відтак, право першого підпису матиме Григорій Олександрович Пустовіт, секретар Луцької міської ради, виконувач повноважень міського голови. Право другого підпису – Надія Володимирівна Огребчук, головний бухгалтер Прилуцької сільської ради.

Нагадаємо: 25 жовтня Прилуцька сільська рада остаточно приєдналася до Луцька. 

Приєднання до Луцька Прилуцької сільської ради, що у Ківерцівському районі, могло відбутися ще декілька років тому. Депутати сільської ради 29 вересня 2017-го проголосували за відповідне рішення,проте на нього наклав вето сільський голова Валентин Арчибасов.

Вважаючи такі дії сільського голови неправомірними в січні 2018 року депутати подали заяви в прокуратуру, поліцію та облраду. 

У березні 2018 року депутати Прилуцької сільради дали знову згоду на об′єднання. Проте сільський голова втретє зупинив дію обєднання з Луцьком. Відтак, депутати Прилуцької сільської ради не ухвалили рішення про надання згоди на об′єднання із Луцьком.  І ось 15 липня під час сесії цей процес депутати Прилуцької сільської ради розпочали від нульової позначки.

Додамо, що наразі Прилуцька територіальна громада, до якої входять села Прилуцьке, Дачне, Сапогове, Жабка – єдина, що може приєднатися до міста Луцька, адже всі інші суміжні громади утворили власні ОТГ.

25 вересня депутати Луцькради затвердили остаточне рішення про приєднання Прилуцької сільської ради до територіальної громади Луцька.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

 

Надрукувати
мітки:
коментарів
08 серпня 2020
09:30
07 серпня 2020
20:00
16:25
13:00
06 серпня 2020
20:00