Поділитись:

Які голлівудські зірки знають українську мову (відео)

Вівторок, 12 листопада 2019, 05:22

Солов’їну у своєму побуті все активніше використовують не лише українські знаменитості, але й ті, хто творить Голлівуд по той бік океану.

Про це повідомляє 24 канал.

Зірки українського походження, які пишаються своїм корінням та не втрачають нагоди продемонструвати, як розмовляють мовою своїх предків.

Міла Йовович

Безперечним доказом того, що зірка "П’ятого елемента" та серії фантастичного екшену "Оселя зла" Міла Йовович не цурається свого коріння є декілька фактів. По-перше, під час Євромайдану вона перераховувала гроші для постраждалих активістів, до чого закликала і своїх шанувальників. Також акторка активно використовувала національні мотиви у власних колекціях одягу. А декілька років тому в мережі з’явилось відео, як 19-річна Міла виконує народну пісню "Ой, у гаю, при Дунаю". На ньому помітно, що українською кіноактриса співає майже без американського акценту.

Міла Йовович співає  "Ой, у гаю, при Дунаю"

 

Мабуть, це завдяки тому, що 42-річна зірка народилася в Києві, відтак деякий час жила у Дніпрі, куди ходила в садочок. У 5 років дівчинка разом із сім’єю переїхала спочатку до Лондона, відтак емігрувала в Сполучені Штати Америки.

Віра Фарміга

Щоб перевірити, чи є ця голлівудська акторка українкою, не потрібно заглядати в її генеалогічне дерево. Про походження зірки вже говорить ім’я! Проте батьки дали його дівчинці не в Україні, а в американському штаті Нью-Джерсі, куди емігрували перед народженням доньки. І до шести років Віра ходила в українську католицьку школу та виступала в народному ансамблі. Тож досі, разом зі своєю молодшою сестрою Таїсою, вони можуть говорити і співати мовою предків. А у 2004 році, вже будучи знаною акторкою, у фільмі "Торкаючись зла", Віра Фарміга, фактично, зіграла саму себе – американку українського походження.

Іванна Сахно

На відміну від більшості акторів та акторок, які переїхали до США в дитинстві чи вже там народилися, Іванна Сахно опинилася в Америці у 15. Це молода зірка Голлівуду, яка лише сходить над його горизонтом. 20-річну актрису встигли помітити в блокбастері "Тихоокеанський рубіж-2" та в екшн-комедії "Шпигун, який мене кинув". Незважаючи на те, що дівчина будує кар’єру у Штатах, про Україну вона не забуває. Під час Революції Гідності Іванна разом з діаспорою Лос-Анджелеса мітингувала, а два роки тому, на Каннському кінофестивалі, вийшла з табличкою #FreeSentsov.

 

Кетрін Винник

Донька українських емігрантів Кетрін Винник (справжнє ім'я – Катерина Анна Вінницька) також отримала шалений успіх у Голлівуді. Акторка та режисерка найбільш відома за участю у телесеріалі "Кістки", "Вікінги" та комедії "Чудернацькі фантазії Чарлі Свона III". До 8 років Кетрін говорила тільки укрїнською, тому наразі може з легкістю продемонструвати знання рідною мовою. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

 

Надрукувати
мітки:
коментарів
11 вересня 2020
10 вересня 2020
07 вересня 2020
15 липня 2020
14 липня 2020
11 липня 2020
23 травня 2020
26 березня 2020
07 лютого 2020
18 січня 2020
20 листопада 2019
09 листопада 2019
17 жовтня 2019
18 вересня 2019
18 липня 2019