Поділитись:

Нідерландець хотів незаконно вивезти через Волинь афганістанку

Понеділок, 11 листопада 2019, 16:30

фото ілюстративне 

Шацький районний суд затвердив угоду про визнання винуватості, укладену між прокурором Любомльського відділу Ковельської місцевої прокуратури та 48-річним підданим Королівства Нідерланди. Нідерландець незаконно переправляв через державний кордон України до Республіки Польщі громадянку Ісламської Республіки Афганістан.

Про це повідомляє пресслужба прокуратури Волині. 

Прибувши в Україну 19 жовтня 2019 року й маючи при собі паспорт громадянки Нідерландів, чоловік зустрівся в Києві із жінкою, яку бажав на кордоні видати за власницю паспорта. У столиці спритник вирішив питання про проставлення у паспорті відмітки про в'їзд жінки в Україну. Наступного дня вони разом автомобілем вирушили до міжнародного автомобільного пункту пропуску «Ягодин» й у ніч на 21 жовтня намагалися виїхати у Польщу. Проте під час проходження паспортного контролю ці незаконні дії були припинені інспекторами відділу прикордонної служби «Римачі» Луцького прикордонного загону.

Підданий Королівства Нідерланди визнав свою винуватість у незаконному переправленні особи через державний кордон України та щиро розкаявся у скоєному. Суд затвердив угоду про визнання винуватості й призначив йому покарання у виді штрафу в розмірі 8500 грн.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
02 липня 2020
01 липня 2020
30 червня 2020