Поділитись:

Будівельників у Луцьку змусили прибрати забруднену дорогу (фото)

Понеділок, 11 листопада 2019, 08:39

Інспектор відділу контролю за благоустроєм та санітарним станом міста 8 листопада виявив неналежний контроль за транспортним засобом, який вивіз бруд на проїжджу частину дороги на вул.Чорновола, 40.

Виконробу ТОВ "Волиньспецбуд" як відповідальній особі було видано припис на усунення порушення та зобов'язано прибрати бруд з проїжджої частини дороги. Крім того, з останнім інспектори провели профілактичну бесіду щодо недопущення таких порушень в майбутньому, – інформує пресслужба муніципалів у Facebook. 

Та вже близько 12:00 години цього ж дня інспектор перевірив виконання припису та стан дорожнього покриття і помітив техніку, котра здійснювала очищення дороги від бруду.

Нагадаємо, що згідно п.п. 11.2.8 Правил благоустрою міста Луцька будівельні організації зобов'язані забезпечувати очистку транспортних засобів, не допускати винесення ґрунту та бруду на дороги, прибудинкові території, тротуари, для чого обладнати виїзди з будмайданчиків твердим покриттям. Організовувати ручну очистку, мийку транспортних засобів при виїзді. При винесенні з території об'єкта бруду, ґрунту терміново його прибирати.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
03 квітня 2020
02 квітня 2020
17:05
13:14