Поділитись:

Кабмін відкриє єдину "гарячу" лінію для скарг і консультацій

П'ятниця, 08 листопада 2019, 14:52

Десятки кол-центрів Кабміну та інших центральних органів влади України об’єднають в один. Тобто українці зможуть за єдиним номером телефону звернутися до держави зі скаргами, питаннями та по косультації.

На сьогодні в самому лише Кабміні працюють близько 50 різних кол-центрів, – розповів 24 каналу міністр Кабінету Міністрів Дмитро Дубілет.

Кожен з цих кол-центрів має свої стандарти, обладнання, купує сервери, комп’ютери. Дубілет вирішив усе це централізувати, зробити дуже високою якість обслуговування українців, які звертаються у кол-центр уряду.

"Я кажу своїм співробітникам, що от дивіться, у нас є Monobank і ми маємо бути не гіршими, ніж Monobank, коли до нас будуть звертатися", – сказав міністр.

Звернення через месенджери

"Моя мрія полягає в тому, щоб ми могли обслуговувати не лише телефонні дзвінки та пошту, але й месенджери. У телеграмі, вайбері, фейсбуці ти зможеш звернутися до держави і наш оператор кол-центру зможе тобі допомогти", – анонсував зміни Дубілет.

Він сподівається, що вже за пів року вдасться перезапустити та централізувати багато кол-центрів, щоб вивести обслуговування громадян на якісно новий рівень.

З якими питаннями можна буде звертатися в кол-центри уряду?

"Це можуть бути найрізноманітніші питання. У когось – юридичні консультації, у когось – якісь скарги, в когось – питання щодо субсидій. Ми хочемо все це централізувати, щоб у людини не було думки, а куди писати, куди дзвонити. Просто – єдина точка контакту, за якою людина отримає гідну, правильну консультацію, а не буде якогось "футболу" зі зверненням", – пояснив міністр.

Повноцінно можливість звернень до всіх міністерств планують запустити наступного року. Але наразі такий пілотний проєкт вже запускають з Міністерством соціальної політики.

"Ми перш за все намагаємося взяти на себе звернення цього пілотного міністерства. Потім упродовж року ми всі інші міністерства та центральні органи влади зможемо звести в одну точку", – анонсував Дубілет.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
14 травня 2020
13 травня 2020
11 травня 2020
07 травня 2020
29 квітня 2020
27 квітня 2020
06 квітня 2020
03 квітня 2020
02 квітня 2020
09:31