Поділитись:

Джин, Зеленський та е-квиток: яким у Луцьку був півфінал студентської «Ліги сміху» (фото)

Середа, 06 листопада 2019, 14:47

У Луцьку відбулася боротьба за те, хто ж пройде у наступний тур студентської «Ліги сміху Волинь».

Так, 6 команд із Волинської, Львівської та Рівненської областей зійшлися 5 листопада у гумористичній півфінальній битві.

За місце у волинській «Лізі сміху» боролися такі луцькі команди як «Репертуар», «Супермаркет Галина» та «Open Space», львів’яни «Джем», рівняни «Аби хто» та «Оптом дешевше» із Володимирця.

Організатори «Ліги» висловили особливу подяку Департаменту сім’ї, молоді та спорту Луцькради за активне сприяння розвитку гумору у місті.

Традиційно після виконання пісні «Все буде добре» на сцену вийшов ведучий ліги Микита Чибар, який представив глядачам команди та тренерів, що цього разу разом зі своїми командами брали участь у полотні.

Опісля вітального слова тренерів стартувала гра.

Команди жартували про запровадження електронних квитків у Луцьку, танцювали тверк, розігрували мініатюри про роздвоєння особистості, демонстрували як могла б виглядати квартира із низькою стелею та жартували про школу.

За конкурс полотна із наставниками вирвалася уперед команда «Джем» із чотирма балами. Інші команди отримали по три бали.

Опісля цього відбувся музичний батл, де командам варто було смішно завершити уривок із композиції. Команди жартували настільки дотепно, що журі не змогли визначитися із фаворитом і усім подарували по одному балу.

Наступним етапом гри стала пародія. Тут команди показували гумористичні номери вже без тренерів.

Команда «Супермаркет Галина» показала, як могла б виглядати у 10 столітті програма «Говорить Русь».

«Репертуар» демонстрував свою пародію на фільм «Люди в чорному».

Львівський «Джем» пародіював «липких бандитів» із 42 зйомки фільму «Один вдома».

Особливий шквал оплесків зірвала команда «Open Space», яка показувала «Месників» у неймовірних костюмах.

«Оптом дешевше» викликали на сцені Джина, а «Аби хто» показали, що було після 14-годинного пресмарафона Володимира Зеленського.

За результатами конкурсів та фінального батлу, в якому запитання ставили глядачі, студентську «Лігу сміху Волинь» покинула команда «Репертуар».

* * *

ЧИТАТИ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
03 червня 2020
02 червня 2020
20:00
17:09
14:51
01 червня 2020