Поділитись:

На Волині працівники райвідділу поліції приховували злочини

Понеділок, 04 листопада 2019, 16:50

фото ілюстративне 

Прокурори на Волині виявили факти приховування працівниками одного із районних відділів поліції Головного управління Національної поліції в області тяжких злочинів. 

Під час перевірки прокурори з'ясували, що поліцейські, проігнорувавши вимоги Кримінального процесуального кодексу України, не внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості за двома поданими громадянами заявами про вчинені тяжкі злочини проти власності. Нині кримінальні провадження про вчинення цих правопорушень розпочаті прокурорами, – інформує пресслужба прокуратури Волині. 

Діям же поліцейських буде надано оцінку у ході досудового розслідування за фактами приховування злочинів.

Зауважимо, що згідно із санкцією ч.1 ст. 396 Кримінального кодексу України заздалегідь не обіцяне приховування тяжкого злочину карається арештом на строк до трьох місяців або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на той самий строк.

Прокуратура області звертається до волинян із проханням повідомляти про факти не внесення працівниками поліції відомостей про вчинення злочинів до Єдиного реєстру досудових розслідувань чи будь-які інші дії правоохоронців, спрямовані на приховування злочинів, за телефоном (0332)72-22-22. За всіма такими фактами буде проведено перевірку й, за необхідності, вживатимуться передбачені Законом заходи реагування.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
20 вересня 2020
19 вересня 2020
18 вересня 2020
12:50