Поділитись:

У Луцьку муніципали видали 11 дозволів на проведення земляних робіт

П'ятниця, 01 листопада 2019, 22:12

З 26 жовтня по 1 листопада відділ контролю за благоустроєм та санітарним станом міста департаменту муніципальної варти Луцької міської ради видав 5 аварійних та 6 планових ордерів на роботи з благоустрою/земляні роботи.

Про це інформує муніципальна варта  у Facebook.

Аварійні ордери отримали:
– ДКП «Луцьктепло» за адресами: просп. Волі, 45, просп. Відродження, 43-49;
– ПрАТ "Волиньобленерго" за адресами: вул. Мамсурова, 6, вул. Костопільська, 10;
– Костючик Олександр Олексійович за адресою: вул. Рівненська, 1а.

Планові ордери отримали:
– Зуєнко Тетяна Владиславівна за адресою: вул. Лисенка, 1а/1;
– ТОВ "Брок-Інвест" за адресою: просп. Соборності, 42;
– ТзОВ "Брендборд" за адресою: просп. Молоді, 14;
– ТзОВ "Холдінгова компанія "Єврохолдінг" за адресою: вул. Рівненська (біля АЗС WOG);
– Департамент житлово-комунального господарства за адресою: вул. Глушець (зупинка громадського транспорту – спуск до парку);
– ТзОВ "Наша справа Аутдор" за адресою: просп. Відродження, 13.

Відповідно до Закону України «Про благоустрій населених пунктів» та рішення Луцької міської ради від 29. 07. 2009 №44/2 «Про Правила благоустрою міста Луцька» видані ордери залишаються на контролі департаменту муніципальної варти стосовно дотримання термінів та відновлення благоустрою пошкодженої території.

В разі виявлення порушення та недотримання встановлених норм щодо відновлення благоустрою вказаних територій балансоутримувачів мереж, суб’єктів господарювання та громадян буде притягнено до адміністративної відповідальності згідно зі ст. 152 КУпАП.

"Шановні мешканці міста, якщо ви помітили ведення незаконних земляних робіт (пов’язаних з прокладанням, перекладанням, ремонтом, в тому числі з ліквідацією аварій інженерних мереж і споруд, будівництвом і ремонтом будинків, транспортних магістралей, доріг, площ, інженерних вишукувань, благоустроєм та озелененням територій), просимо повідомити виявлені адреси до департаменту муніципальної варти Луцької міської ради за тел. 722288", – йдеться в повідомленні муніципалів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
20 вересня 2020
20:10
15:14
10:00
19 вересня 2020
18 вересня 2020