Поділитись:

Луцький спиртзавод зробив заяву щодо "смердючої" проблеми

Четвер, 31 жовтня 2019, 10:30

Луцький МПД ДП «Укрспирт» звернувся до волинян із заявою щодо інформації про те, що нібито сморід у Луцьку спричинений діяльністю заводу. 

Заяву надав ІА "ВолиньPost" заступник керівника з виробничих питань Луцького МПД ДП «Укрспирт» Олег Гушинець.

Луцький спиртзавод розцінює інформацію про те, що сморід у Луцьку пов'язаний з виробничою діяльністю заводу, як таку, що не відповідає дійсності та дискредитує підприємство.

"Наш завод працює на території міста Луцьк більше 70 років, і за цей час жодних скарг щодо нестерпного запаху в результаті діяльності нашого підприємства не було зафіксовано. 24.10.2019 року на виконання прохання Луцької міської ради на нашому заводі працювали експерти ТзОВ «Науковий парк Державної екологічної академії України післядипломної освіти та управління «Чорнобіль», які зробили низку замір за допомогою спеціального обладнання на території підприємства, зокрема, на вміст аміаку, оксиду сірки, хлору у повітрі та не зафіксували ніяких порушень. Однак окремо поширюється інформація, зокрема з посиланням на висновок експертів, про злив так званої «барди» нашим підприємством в каналізацію. Під час виробництва харчового спирту етилового утворена зернова барда (побічний продукт виробництва) цілковито переробляться у вологий концентрат, що за своєю консистенцією нагадує жом, який ми реалізуємо у повному об’ємі сільськогосподарським підприємствам. Тому наше підприємство не може здійснювати злив зернової барди в каналізацію, оскільки такого продукту в нас немає", – заявили на заводі. 

Також спиртзавод підтримує ініціативу щодо відкритого діалогу в прямому ефірі. 

Нагадаємо: журналісти "Першого" дослідили, що перевірку зливів з луцького спиртзаводу водоканал проводив у період, коли виробництво не працювало. Натомість на "Луцькодоканалі" запевнили, що в статтях наведені недостовірні дані. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
06 червня 2023
05 червня 2023
10:40
04 червня 2023