Поділитись:

Під Луцькрадою – мітинг підприємців зі Старого ринку (фото, оновлено)

Середа, 30 жовтня 2019, 10:17

Під будівлею Луцької міської ради підприємці "Центрального" ринку знову зібралися на мітинг. 

Протестувальники зібралися навколо Луцькради у середу, 31 жовтня, у день засідання сесії. 

Вони вимагають розібратися із земельною ділянкою, що є під ринком. Зокрема, підприємці скаржаться на те, що з ними не ведуть діалог. До того ж, заявили мітингувальники, ніякої робочої групи щодо їхнього питання так і не створили, як обіцяли минулого разу. 

Представники ринку хочуть дізнатися, чому цього не відбулося і коли це станеться. Радник міського голови Ігор Поліщук каже, що підприємці тиснуть на міську раду під час судових засідань з Волинською облспоживспілкою: 

«Як можна говорити з людьми, які захищають Волинську облспоживспілку і погрожують людям, які відстоюють інтереси міської ради?»

Депутат Луцької міської ради Алла Надточій каже, що перші особи міської ради повинні виходити до людей і говорити з ними, гарантувати, що вони збережуть свої робочі місця.

«Люди захищають облспоживспілку, бо вони більше не мають кому довіряти», – наголосила вона. 

Нагадаємо: земельна ділянка, на якій розташований ринок вже більше 20 років, перебуває в оренді Волинської облспоживспілки. Тому підприємці Старого ринку обурюються, адже виникає питання, чи законно була отримана ділянка на території, яка перебуває в оренді, і чому міська влада відстоює інтереси однієї людини. 

Із підприємцями перед засіданням сесії вела перемовини ініціативна група. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
04 серпня 2020
14:50
13:16
08:59