Поділитись:

На Волині за рік з’явилося понад чотири тисячі ФОПів

Вівторок, 29 жовтня 2019, 09:51

Упродовж трьох кварталів 2019 року на Волині розпочати бізнес-діяльність 4 205 підприємців-фізичних осіб.

Порівнюючи кількість підприємців-фізичних осіб, котрі започаткували діяльність станом на 1 жовтня поточного року з кількістю суб’єктів на таку ж звітну дату торік, в області фіксують ріст кількості підприємців-фізичних осіб, – інформує ГУ ДПС у Волинській області. 

Зокрема, у 2018 році станом на 1 жовтня на облік в територіальних органах ДПС в області стало 3533 підприємці -фізичні особи.

«Власне, така позитивна динаміка і є відповіддю на питання наскільки складно та чи доцільно розпочати бізнес-проект в країні. Із загальної кількості фізичних осіб-підприємців – 27,1 тисячі, працюють в умовах спрощеної системи оподаткування. Як спрощенці, так і підприємці на загальні системі оподаткування у своїй переважній більшості виконують податкові зобов’язання своєчасно», – зазначає в.о. начальника Головного управління ДПС у Волинській області Сергій Кондратюк.

Як свідчить аналітика, основним осередком ділової активності залишається обласний центр Волині – у м. Луцьк зареєстровано майже 13 тисяч підприємців-фізичних осіб. Майже 3,5 тисячі підприємців-фізичних осіб перебувають на обліку в м. Ковель і понад 3,2 - у Луцькому районі.

Довідково:

станом на 1 жовтня 2019 року в територіальних органах ДПС у Волинській області перебувають на обліку 37126 підприємців-фізичних осіб.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

 

Надрукувати
мітки:
коментарів
22 березня 2023