Поділитись:

Сучасно, комфортно, зручно: чим цікаве подвір’я "Яровиці"*

Вівторок, 29 жовтня 2019, 08:20

Подвір`я "ЯРОВИЦІ" – затишне патіо для всієї родини, гармонійне поєднання території для ігор, спорту, місць відпочинку та атмосфери тепла і безтурботних веселощів. До
облаштування двору ми підійшли дуже відповідально: лише продумані, сучасні, довговічні та технологічні рішення.

ДИТЯЧІ МАЙДАНЧИКИ

Особлива гордість "ЯРОВИЦІ" – дитячі майданчики. Ми дуже ретельно підбирали партнерів для облаштування дитячої території, щоб створити найзатишніший куточок, де діткам цікаво проводити час. Основними критеріями відбору були естетичний вигляд обладнання, тривалий термін використання та безпека. А ви вже були на нашому майданчику? Тут малюки люблять будувати замки з піску, стрибати по завжди зеленому газоні. А ще тут яскраві гірки, гойдалки, ігрові авто, навчальні елементи. У маленьких мешканців "ЯРОВИЦІ" однозначно залишаться приємні спогади з дитинства.

2. НОВІТНІЙ ПАРКІНГ

Для автомобілів на "ЯРОВИЦІ" спеціально виділене місце – комфортний підземний паркінг. Паркінгом можна користуватися не виходячи з дому, швидкісний ліфт спустить вас прямісінько до вашого авто. У підземному паркінгу постійний температурний режим +5 С 0 , тому взимку не доведеться прогрівати авто. Також діють системи автоматичного пожежогасіння, димовидалення, вентиляції. Облаштоване антиковзаюче покриття та цілодобове відеоспостереження. Є спеціальні місця для зберігання велосипедів та комірки.

3. СПОРТИВНІ МАЙДАНЧИКИ

Завдяки наявності підземного паркінгу внутрішній двір звільняється для прогулянок, відпочинку та спорту. Для дорослих та підлітків ми будуємо спортивні майданчики. На подвір`ї будуть встановленні аналоги професійних тренажерів. Створенні хороші умови для фізичного розвитку, ведення здорового способу життя та занять спортом людей різних вікових категорій. Це є добрим стимулом для початківців до подальшого вдосконалення свого тіла. Мешканці "ЯРОВИЦІ" зможуть відволіктися від насиченого міського життя і, наприклад, пограти з друзями у баскетбол чи волейбол.

4.ЛАНДШАФТНИЙ ДИЗАЙН

На території "ЯРОВИЦІ" ми створили та продовжуємо далі облаштовувати природні куточки справжнього затишку та краси. Це тематичні скульптури з габіонів, декори з металу, що розміщені у внутрішніх двориках, художні мурали на стінах технічних приміщень. Поряд з під`їздами багато лав, романтично підсвічених ліхтарями. По землі розкинувся кущівник, дитячий майданчик прикрашає міні-сад з каміння та зелених альпійських рослини, які милують око у всі пори року. А ще непотрібно їхати в Англію, щоб отримати фото Стоунгенджа. Кілька велетенських каменів розмістилися поряд з центральним фасадом комплексу. Любите пікніки з друзями чи родинною? Чудово! Для вас ми створимо атмосферні зони відпочинку з багатофункціональним барбекю, адже "ЯРОВИЦЯ" – відчуття життя на кожному квадраті!

5. СОЦІАЛЬНО-ВІДПОВІДАЛЬНИЙ ПРОСТІР

Проектуючи подвір`я "ЯРОВИЦІ", ми передбачали створення умов для безпечного та зручного життя мешканців. Облаштовані пандуси, зручні сходи та поручні, вуличне освітлення, доріжки для проїзду з пониженням бордюрного каменю. На території "Яровиці" облаштовані спеціальні контейнери для збору речей для тих, хто потребує допомоги. Встановлені підземні сміттєві контейнери – інноваційний продукт, який допомагає позбавитися від неприємних запахів вуличного сміття та не забирає вільний простір подвір`я. Ці контейнери німецького виробництва, вони призначені для збору скла, паперового, біологічного, пластикового сміття та інших побутових відходів.

"ЯРОВИЦЯ" – це житло нового покоління. Ставтеся відповідально до свого майбутнього, інвестуйте у найкраще!

  • 050 402 05 05
  • http://yarovytsya.com.ua
Надрукувати
мітки:
коментарів
02 липня 2020
17:27
01 липня 2020