Поділитись:

Головою Волинської ОДА стане людина з Донбасу

Понеділок, 28 жовтня 2019, 21:09

Кабінет Міністрів України на своєму виїзному засіданні у місті Маріуполі Донецької області схвалив низку кадрових питань, зокрема погодив призначення голови Волинської облдержадміністрації.

Про це повідомляє Урядовий портал.

Уряд погодив призначення головою Волинської ОДА Погуляйка Юрія Михайловича

Біографія Юрія Погуляйка:


Юрій Михайлович Погуляйко донедавна був на посаді першого заступника голови Луганської обласної державної адміністрації.

Народився у селі Верхнєшевирьовка Краснодонського району Луганської області 12 листопада 1978 року.

Має три вищі освіти. Закінчив Луганський державний аграрний університет (менеджер організацій і підприємств), Міжрегіональну Академію управління персоналом (юрист), Академію управління Міністерства внутрішніх справ (юрист).

Трудову біографію Юрій Погуляйко почав дільничним інспектором міліції, оперуповноваженим відділення Державної служби боротьби з економічної злочинністю Краснодонського міського відділу УМВС України в Луганській області.

Проходив службу на посадах рядового на начальницького складу в органах внутрішніх справ МВС України в Миколаївській, Дніпропетровській, Чернігівській та Луганській областях, потім – в Національній поліції України.

Останнє місце роботи Юрія Погуляйка до призначення першим заступником голови Луганської облдержадміністрації – служба в податковій міліції Головного управління ДФС у Донецькій області.

Сімейний стан – одружений, має двох дітей.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Хто очолить п’ять областей України: короткі біографії

Надрукувати
мітки:
коментарів
02 квітня 2020
01 квітня 2020
31 березня 2020
26 березня 2020
12:22
19 березня 2020
17 березня 2020
12 березня 2020