Поділитись:

У Чорнобилі хочуть проводити туристичні екскурсії на повітряних кулях

Вівторок, 29 жовтня 2019, 03:43

У зоні відчуження Чорнобильської АЕС хочуть проводити туристичні екскурсії на повітряних кулях.

Про це пише "Сьогодні".

"Активно розробляється можливість катання туристів над зоною відчуження на повітряних кулях. Є кілька компаній, які готові надавати таку послугу, вони зараз вивчають цю можливість", – розповів колишній голова Держагентства України з управління зоною відчуження Віталій Петрук.

За його словами, такі екскурсії будуть набагато безпечнішими, ніж піші. Крім того, наразі обговорюється питання про розвиток туристичної інфраструктури в прилеглих до зони відчуження населених пунктів - наприклад, побудувати додатковий готель в Іванкові. Ідея екскурсій по зоні відчуження сподобалася самоселам.

"Те, що вони з'являться – це добре. Для туристів будуть створювати хороші умови, а значить, що щось покращиться і для нас. Але є один великий мінус. У Чорнобилі досі немає аптеки, адже тут живуть такі, як я, і нас досить багато, сюди приїжджають десятки тисяч туристів щорічно. З появою повітряних екскурсій їх стане ще більше. А раптом хтось із них поранитись або комусь стане погано? Ніде купити навіть найпростіших ліків – від саден, головного болю, від температури, від застуди. Просимо або вимагаємо, не знаю навіть як сказати, щоб влада організувала в зоні відчуження продаж ліків", – розповіла одна із самоселок.

Варто зазначити, що за даними Держагентства з питань зони відчуження, в 2019 році збільшилася кількість туристів, що відвідали Чорнобиль. Зараз це число перевищило 90 тис  осіб, тоді як за весь минулий рік на екскурсіях побували 72 тис осіб.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
02 квітня 2020
01 квітня 2020
08:38
31 березня 2020