Поділитись:

Відомо, кого Луцькрада "бачить" головним у Прилуцькому

Понеділок, 28 жовтня 2019, 15:00

У Луцькій міській раді визначилися з кандидатом на посаду виконувача обов'язків старости Прилуцького старостинського округу, до складу якого входять території сіл Прилуцьке, Дачне, Жабка, Сапогове.

Про йдеться у проєкті рішення Луцькради. 

Так, повноваження старости на період діяльності діючої каденції міської ради хочуть покласти на Арчибасова Валентина Андрійовича, який здійснював повноваження сільського голови до приєднання. 

Нагадаємо, що приєднання до Луцька Прилуцької сільської ради, що у Ківерцівському районі, могло відбутися ще декілька років тому. Депутати сільської ради 29 вересня 2017-го проголосували за відповідне рішення,проте на нього наклав вето сільський голова Валентин Арчибасов.

Вважаючи такі дії сільського голови неправомірними в січні 2018 року депутати подали заяви в прокуратуру, поліцію та облраду. 

У березні 2018 року депутати Прилуцької сільради дали знову згоду на об′єднання. Проте сільський голова втретє зупинив дію обєднання з Луцьком. Відтак, депутати Прилуцької сільської ради не ухвалили рішення про надання згоди на об′єднання із Луцьком.  І ось 15 липня під час сесії цей процес депутати Прилуцької сільської ради розпочали від нульової позначки.

Додамо, що наразі Прилуцька територіальна громада, до якої входять села Прилуцьке, Дачне, Сапогове, Жабка – єдина, що може приєднатися до міста Луцька, адже всі інші суміжні громади утворили власні ОТГ.

25 вересня депутати Луцькради затвердили остаточне рішення про приєднання Прилуцької сільської ради до територіальної громади Луцька. Згодом фінальне рішення прийняла й Прилуцька сільрада

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  

Надрукувати
мітки:
коментарів
30 травня 2020
20:00
29 травня 2020
28 травня 2020
16:51