Поділитись:

«Воу-воу, полегче»: яким був перший виступ Jah Khalib у луцькому «Промені» (фото)

Неділя, 27 жовтня 2019, 12:10

Популярний репер Jah Khalib (справжнє ім’я Бахтияр Мамедов), який цьогоріч переїхав до Києва, вперше виступив у Луцьку.

Зустріч із улюбленим репером багатьох лучан відбулася у 26 жовтня у розважальному центрі «Промінь».

На сцену Jah Khalib вийшов у чорній куртці Jordan Wings під яскравий трек «Если чё, я Баха». Таким чином, познайомившись із лучанами, почав з ними спілкуватися.

Ліричний репер звертав увагу на те, хто спінився на концерт, жартував із луцькими панянками та присвячував їм композиції.

«Эй! Она в ярко-красном платье, все внимание на ней.
В невероятном танце тает, словно карамель.
Она сочная как манго, а не плоская модель.
Ей необходим мужчина, а не сладкий соловей», – підспівували на концерті «Мамаситу» як дівчата, так і хлопці.

Під час концерту репер із Казахстану виконував як відомі треки, так і презентував кілька нових композицій, які увійшли в альбом «Выход в свет», реліз якого відбудеться 29 жовтня.

Однією із нових і топових пісень варто визнати «Джадуа». Репер зізнався, що написав її опісля відносин із киянкою, які він назвав «цікавими».

«Але яка пісня вийшла», – озвучив Jah Khalib.

Хоч репер і зізнався, що луцьку публіку називають вибагливою, однак він зміг задовольнити слухачів. Так, під відомі мелодії лучани не могли всидіти на кріслах, а піднімалися і танцювали. Khalib, своєю чергою, жартував, що кінотеатр перетворився у концертзал, а з концертного залу – в кабак.

«А я её», «Созвездие Ангела», «Вселенная», «Медина», «Лейла», «Сжигая дотла», «Нам мало кача», «Любимец твоих Дьяволов» – усі ці треки зривали у «Промені» шалені оплески та емоції присутніх.

Годі вже й говорити, скільки заздрісних повідомлень надійшло відвідувачам концерту, які активно знімали прямі трансляції та сторіс у Instagram.

Однією із родзинок концерту стало спілкування репера із подружніми парами. Він запитував скільки років пари разом, як познайомилися, скільки мають дітей. А опісля таких діалогів активно бажав подружжю «ще пацана» або «третю дитину».

Мала місце на концерті і лірика. Так, презентуючи новий альбом, Jah Khalib виконав трек «Кохаю», який він записав у дуеті із переможницею «Євробачення-2016» Джамалою.

Закінчуючи концерт, репер порівняв його із першим побаченням. Та зауважив, що вважає його вдалим.

«Сподіваюся, вам все сподобалося і ви отримали прекрасні емоції», – попрощався із луцькою публікою Jah Khalib та висловив сподівання, що ця зустріч не була останньою. 

ЧИТАТИ ТАКОЖ: 

 

Надрукувати
мітки:
коментарів
31 березня 2020
30 березня 2020
29 березня 2020